Za 1 BTC kupisz Lambo w tym roku i Bugatti w 2022 roku

1 BTC za lambo w 2021
Coinspector.pl

Odmawiając przedstawienia prognozy ceny BTC w dolarach, dyrektor generalny Krakena powiedział, że jedna moneta będzie warta Lambo w 2021 r. i Bugatti w 2022 r.

Za jeden Bitcoin będziesz mógł kupić model Lambo do końca roku, a Bugatti w 2022 – powiedział Jesse Powell – dyrektor generalny weteranów amerykańskiej giełdy kryptowalut Kraken.

Podczas niedawnego wywiadu z Bloombergiem, był również optymistyczny na Ethereum, przewidując cenę znacznie powyżej 2000 USD ze względu na nadchodzące wydanie ETH 2.0 i dużą liczbę projektów zbudowanych na jego podstawie.

Jeden BTC za Lambo i Bugatti

Dyrektor generalny Krakena od jakiegoś czasu jest bardzo optymistycznie nastawiony do przyszłych wyników cenowych BTC. Wielokrotnie podkreślał, że główna kryptowaluta zmierza w kierunku „nieskończoności”, zwłaszcza jeśli Stany Zjednoczone nadal drukują nadmierne ilości dolara.

Zapytany o określenie, co oznacza „nieskończoność” w odniesieniu do dolara, powiedział wcześniej, że 1 000 000 dolarów za Bitcoin brzmi bardzo rozsądnie w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

Podczas niedawnego wywiadu z Bloombergiem, Powell zdecydował się przedstawić bardziej porównanie związane z pojazdem.

„Łatwiej byłoby to zrozumieć, gdybyśmy to zmierzyli za pomocą Tesla. Teraz 1 BTC to jeden Model 3. Prawdopodobnie do końca roku będzie to jeden bitcoin za Lambo. Prawdopodobnie do końca przyszłego roku będzie to jeden bitcoin na Bugatti ”.

Ile będzie wart BTC w USD?

Chociaż Powell uważa, że ​​umieszczanie ceny BTC w perspektywie USD może być niepotrzebne przy obecnej polityce Fed, nadal warto sprawdzić, ile warta byłaby jedna moneta, gdyby jego słowa się sprawdziły.

Według danych SuperCars.net , najtańszym, nowym modelem Lamborghini w USA jest teraz Huracan Evo Rear Wheel Drive (RWD) o wartości 179 000 dolarów. Najdroższy to Aventador SVJ – 515 000 dolarów. Tak więc, jeśli BTC rzeczywiście ma podążać za prognozą Powella, może kosztować od 179 000 do 515 000 USD w ciągu następnych dziewięciu miesięcy.

Lamborghini Aventador SVJ.  Źródło: Nastarta
Lamborghini Aventador SVJ. Źródło: Nastarta

Prognozy na 2022 r. Mogą spowodować, że bitcoin będzie na jeszcze wyższym poziomie cenowym – znacznie wyższym. Obecnie najtańszy nowy Bugatti w sprzedaży w USA – Chiron – kosztuje 2990 000 USD.

Oznacza to, że cena bitcoina w USD musi wzrosnąć o ponad 5000%, aby osiągnąć ten poziom.

Bugatti Chiron.  Źródło: NYTimes
Bugatti Chiron. Źródło: NYTimes

Ze względu na to, najdroższy Bugatti, Chiron Super Sport 300+, kosztuje 3900000 USD.

Byczo na ETH i DOT

Powell poruszył także kilka innych projektów kryptowalutowych – Ethereum i Polkadot. Zauważył, że Polkadot stała się istotną częścią branży kryptowalut, ponieważ jego blockchain nadal przyciąga nowych programistów.

Chociaż nie udało mu się podać ceny za rodzimą kryptowalutę Polkadot – DOT – powiedział, że cyfrowy zasób Ethereum – ETH – najprawdopodobniej osiągnie wartość powyżej 2000 USD do końca roku.

Uważa, że ​​nadchodząca premiera Ethereum 2.0 i wysokie wykorzystanie sieci z DeFi i NFT byłyby głównymi przyczynami wzrostu cen.

Źródło/tłumaczenie: Cryptopotato

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.