YIELD APP ujawnia produkt o wyższym dochodzie pasywnym

Nowe produkty Earn+ firmy Yield App są dodatkiem do istniejącej oferty pasywnych dochodów z kryptowalut.

ESTONIA – 1 WRZEŚNIA 2022

Yield App, globalna firma FinTech i platforma cyfrowego bogactwa, która przyciągnęła ponad 80 000 klientów od momentu uruchomienia w lutym 2021 roku, wzbogaca swój pakiet produktów o nową, wyżej oprocentowaną alternatywę dochodu pasywnego z kryptowalut.

Nowy pakiet produktów krypto pasywnego dochodu został nazwany Earn+ i obejmuje portfele stablecoinów i Ether z 30-dniowym okresem wypowiedzenia wykupu. Ponadto istniejący produkt dochodu pasywnego BTC zostanie zmodernizowany, aby mieć te same cechy, co Earn+.

Portfele te płacą teraz najwyższe stopy zwrotu z aktywów kryptowalutowych dostępnych na platformie. Do 10% rocznie jest obecnie dostępne w produktach Earn+ stablecoin dla użytkowników Diamentowych.

Członkowie Yield App Diamond Tier muszą zastake’ować lub zablokować 20 000+ natywnego tokena YLD na platformie cyfrowego bogactwa. Są oni nagradzani najwyższymi stopami procentowymi w całej gamie produktów kryptowalutowych dochodów pasywnych firmy Yield App, a także szeregiem dodatkowych korzyści.

Istniejące produkty natychmiastowego dostępu pozostają dostępne pod nazwą Flexible, płacąc alternatywną stopę procentową w zamian za natychmiastową płynność. Dodatkowa gama produktów Earn+ zapewnia klientom większą elastyczność w zakresie wyboru sposobu uzyskiwania dochodu pasywnego na platformie Yield App.

Tim Frost, dyrektor generalny Yield App, mówi: “Jestem podekscytowany, że Yield App kontynuuje rozwój i rozszerza swoją ofertę w burzliwym czasie dla rynków kryptowalut.”

“To najnowsze wzbogacenie naszej oferty jest świadectwem naszych mocnych stron w zarządzaniu aktywami i ograniczaniu ryzyka, które przeprowadziły nas przez zawirowania na rynku i pozwoliły nam wykorzystać możliwości generowania zysków dostępne na rynku w wyniku ostatniej zmienności”.

Yield App to cyfrowa platforma majątkowa, która pozwala swoim klientom zarabiać bezpieczne i zrównoważone stopy zwrotu z największych aktywów cyfrowych. Klienci mogą zarabiać pasywny dochód i konwertować swoje cyfrowe aktywa w ramach intuicyjnej platformy internetowej i aplikacji kryptowalutowej.

Klienci po prostu wdrażają swoje aktywa kryptowalutowe do portfeli Yield App, aby zarobić pasywny dochód na stablecoinach, BTC i ETH, kapitalizowanych codziennie. Rdzeniem strategii platformy jest jej token YLD, który nagradza lojalnych członków społeczności wyższym APY, im więcej YLD stakują lub blokują na platformie.

– KONIEC –

O Yield App

Yield App wierzy, że każdy powinien mieć dostęp do najlepszych możliwości zarabiania. Naszą misją jest uwolnienie pełnego potencjału aktywów cyfrowych, połączenie ich z najbardziej satysfakcjonującymi możliwościami dostępnymi na wszystkich rynkach finansowych i udostępnienie ich światu. Aby to osiągnąć, firma zapewnia innowacyjną platformę cyfrowego bogactwa i aplikację kryptowalutową, która łączy tradycyjne i zdecentralizowane finanse w najprostszy możliwy sposób.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z pr@yield.app lub odwiedź www.yield.app.

Udostępnij w social mediach: