XRP ma prawdziwe narzędzie i może nadal rosnąć

XRP doświadczyło przysłowiowego odrodzenia na rynkach kryptowalut, częściowo dzięki krypto społeczności WallStreetsBets: SatoshiStreetsBets. 

Ta ostatnia grupa inwestorów odpowiada za wzrost XRP z około 0,25 USD 28 stycznia do lokalnego maksimum 0,75 USD 1 lutego.

W chwili pisania tego tekstu XRP kosztuje 0,44 USD, co wygląda na konsolidację, a następnie przejdzie do poziomu oporu 0,50 USD w kolejnych dniach.

XRP ma Real Utility

Niedawny wzrost XRP ożywił rozmowy na temat tego, czy moneta przekazu ma znaczenie w erze stablecoinów, takich jak Tether (USDT) i nieuchronna emisja walut cyfrowych banku centralnego ( CBDC ).

Ponadto utrzymują się wątpliwości, czy XRP może wzrosnąć do poziomów, które pozwolą jego kapitalizacji rynkowej przekroczyć kapitalizację innych dużych coinów, takich jak Bitcoin i Ethereum. Jednak analityk Bitcoin i kryptowalut MagicPoopCanno  uważa, że ​​kapitalizacja rynkowa nie powinna stanowić problemu dla XRP, ponieważ ma rzeczywistą użyteczność. Wyjaśnił swoją logikę w następujący sposób.

Ludzie, którzy kwestionują potencjał wzrostu XRP z powodu rzekomych ograniczeń „kapitalizacji rynkowej”, nie rozumieją, że został on zaprojektowany (i jest wdrażany), aby przesyłać biliony na cały świat. Kapitalizacja rynkowa eksploduje, jeśli / kiedy to się zmaterializuje. XRP ma prawdziwych ludzi pożytecznych. Pomyśl o tym.

XRP może znajdować się na „skraju wybuchu”

Jeśli chodzi o bieżące zainteresowanie rynkowe XRP, Magic prognozował, że moneta przekazu może wzrosnąć do 9 lub nawet 20 dolarów.

XRP wygląda, jakby znajdował się na skraju epickiej eksplozji. Mój cel na rajd księżycowy to 9 dolarów, przy czym myślę, że mogliśmy zobaczyć mocne wycofanie. Jeśli tak się stanie, szczerze wierzę, że XRP może wzrosnąć o 20 USD, a ostateczny cel to około 50 USD.

Magic wyjaśnił dalej, że takie cele dla XRP nie są niemożliwe, ponieważ moneta przekazu wzrosła o ponad 76000% w 2017 roku.

Nienawidzę go lub kocham, #XRP prawdopodobnie ma obecnie największy potencjał wzrostu ze wszystkich głównych kryptowalut i był jednym z najlepszych, jeśli nie NAJLEPSZYM w 2017 roku, ponieważ dosłownie wzrósł o 76000%.

Uphold Exchange jest dostępna dla traderów XRP z USA

Należy zauważyć, że mieszkańcy USA mogą nadal handlować XRP na giełdzie kryptowalut Uphold. Ta ostatnia platforma zdecydowała się na podejście „poczekaj i zobacz” w procesie sądowym Ripple SEC, zamiast rzucać się na broń i wycofywać XRP. W rezultacie wielu traderów i inwestorów XRP ze Stanów Zjednoczonych przeniosło swoje monety do Uphold.

Ogromny wzrost liczby depozytów XRP trafiających do UpholdInc , która pozostaje jedną z nielicznych giełd, które nadal umożliwiają handel klientom z USA.

Udostępnij w social mediach:

3 komentarze
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.