XRP i MATIC z dwucyfrowym wzrostem. DOGE na czerwono

Kilka altcoinów podskoczyło w ciągu ostatnich 24 godzin, w tym XRP, OKB i MATIC.

MATIC kontynuował swój bieg przez ostatnie kilka dni z kolejnym ogromnym dziennym wzrostem. XRP świeci również na zielono, podobnie jak OKB.

Bitcoin zdołał utrzymać się powyżej 20 000 USD pomimo niedawnej zmienności. Niektóre altcoiny są jednak w ofensywie z imponującymi zyskami.

XRP, MATIC i OKB rosną

Ethereum ponownie zbliżyło się do 1600 USD, po dziennym wzroście o 2%. Z drugiej strony, Binance Coin nadal dobrze sobie radzi i osiągnął nowe wielomiesięczne maksimum powyżej 350 USD po wzroście o 4%.

Ripple jest najlepszym wykonawcą spośród 10 największych zasobów cyfrowych. XRP wzrósł o 9% w ciągu ostatnich 24 godzin i dzisiaj osiągnął 0,5 USD.

Jednak MATIC po raz kolejny skradł show. Aktywa wzrosły o kolejne 16% i skoczyły znacznie powyżej 1 USD.

OKB to kolejny godny uwagi gainer. Wzrósł o 23% i po raz pierwszy od kilku miesięcy handluje na północ od 20 USD.

W przeciwieństwie do tego, Dogecoin jest głęboko na minusie, z dziennym spadkiem o 9%. Dzieje się tak w związku z doniesieniami, że Twitter wstrzymał swoje plany opracowania portfela kryptowalutowego.

Skumulowana kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptograficznych wynosi do 1,030 bilionów dolarów na CoinMarketCap, ponieważ kilka innych altcoinów odnotowało imponujące zyski.

Przegląd rynku kryptowalut.  Źródło: Quantify Crypto
Przegląd rynku kryptowalut. Źródło: Quantify Crypto

Bitcoin utrzymuje 20K USD

Podstawowa kryptowaluta odnotowała w miniony weekend najwyższy poziom od wielu tygodni, kiedy osiągnęła ponad 21 000 USD. Jednak to było krótkotrwałe, a niedźwiedzie zepchnęły go z powrotem do około 20 500 USD.

Kolejne dni były dość spokojne, ale sytuacja miała się zmienić w środę podczas ostatniego posiedzenia FOMC. Chociaż Fed podniósł stopy procentowe o 75 punktów bazowych (zgodnie z oczekiwaniami), BTC po raz kolejny pojechał kolejką górską.

Początkowo skoczył do 20 800 USD, zanim spadł do 20 000 USD. Byki zintensyfikowały się w tym momencie i nie pozwoliły na spadek ceny poniżej tego pożądanego poziomu. W tej chwili zasób znajduje się w środku znanego zakresu.

Jego kapitalizacja rynkowa wynosi blisko 400 miliardów dolarów, ale jego dominacja nad alternatywami doznała kolejnego uderzenia. Wskaźnik spadł do 38,4%, co oznacza, że ​​w ciągu ostatnich kilku tygodni spadł o ponad 1,5%.

BTCUSD.  Źródło: TradingView
BTCUSD. Źródło: TradingView
Udostępnij w social mediach: