XRP, Chainlink, VeChain. Analiza 25 czerwca

Ponieważ rynek kontynuuje powolne i stabilne ożywienie, niektóre altcoiny odbiły się wcześniej niż oczekiwano. Inne alty wskazują na większą zmienność i bardziej strome wzrosty i spadki.

Dzięki nowym aktualizacjom w procesie SEC przeciwko Ripple, XRP podniosło się po spadku 21 czerwca. Przeciwnie VeChain, który trafił do nagłówków artykułów po tym, jak VeTrust, zbudowany na VeChain Thor, został przyjęty przez lokalny rząd chiński w celu lepszego zarządzania ryzykiem COVID-19.                                                                                               

XRP

Źródło XRP XRP/USD – TradingView

XRP szybko odrobił straty, ponieważ odnotował 22% wzrost w stosunku do poziomów z 22 czerwca. Aktywo, po przetestowaniu wsparcia na poziomie 0,775 USD, w dniu 21 czerwca, spadło poniżej tego poziomu i przetestowało wsparcie na poziomie 0,55 USD. 

Wstęgi Bollingera odnotowały nieznaczną zbieżność. Co więcej, można było zaobserwować zwyżkową dynamikę na Awesome Oscillator z pojawieniem się zielonych pasków. 

Wskaźnik Siły Względnej dla XRP zmierzał w kierunku strefy neutralnej i osiągnął odczyt 38,43 w czasie pisania artykułu. Wzrost RSI podkreślił wzrost presji zakupowej, która 23 czerwca wyprowadziła aktywa ze strefy wyprzedaży. Jednak w czasie prasy nadal dominowali sprzedający.

XRP był notowany po 0,67 USD w czasie publikacji. Jeśli jego ruch cenowy w kierunku północnym będzie kontynuowany, może również przetestować opór 0,775 USD.  

LINK

Chainlink [LINK] Źródło: LINK/USD – TradingView

LINK był notowany po 18,9 USD w czasie publikacji i spadł o 64,01% w stosunku do ATH. Cena alta, po przetestowaniu wsparcia w wysokości 17,3 USD, odbiła się i przyniosła przyzwoite zwroty. Moneta z 15. pozycji odnotowała 24-godzinny wzrost ceny o 3,80% i 7-dniowy spadek ceny o 16,30%. 

W świetle pojawienia się na wykresie zielonych świec, dominował trend lekko byczy. Odpowiadało to białym kropkom Parabolic SAR , które pojawiały się poniżej świec od początku 24 czerwca. Co więcej, wskaźnik Squeeze Momentum Indicator wskazywał na aktywne zwolnienie ściśnięcia (białe kropki) i przewidywał wzrostowy trend dla tego aktywa. 

Wreszcie, linie MACD i Signal przeszły przez byczy krzyż, w dniu 24 czerwca, wskazując na ożywienie rynku dla alta. Może to doprowadzić do wzrostu wartości aktywów w kierunku oporu w wysokości 25,9 USD.

VET

VeChain [VET] Źródło: VET / USD – TradingView

VeChain był notowany po 0,08 USD w czasie publikacji i zajął 21. miejsce w rankingu CoinMarkerCap. Alt odnotował przyzwoite odreagowanie po spadku cen z 21 czerwca. A jego 7-dniowy spadek wyniósł 23,29%, podczas gdy 24-godzinny wzrost cen wyniósł 5,50%. Aktywo spadło o 70,14% w stosunku do ATH i miał wielokrotność rentowności 3,35. 

Wstęgi Bollingera dla aktywa podkreśliły zwiększoną zmienność i zobrazowały bardziej rozszerzony zakres cen, gdy aktywo odzyskało swoje niższe dołki. Według Chaikin Money Flow napływy kapitału dla aktywów były neutralnea odpływ nadal dominował na rynku.

Wreszcie, Średni Indeks Kierunkowy (ADX) podkreślił rynek bezkierunkowy. Gdy ADX spadnie poniżej 25, można oczekiwać, że trend wzrostowy stanie się silniejszy. Alt, po przetestowaniu swojego niższego wsparcia na 0,07 USD, odbił się z powrotem i jeśli cena dalej będzie rosła, może dotknąć poziomu oporu na 0,098 USD.

.Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: