XRP, Cardano, Polkadot – analiza 5 maja

XRP zachował się niedźwiedzio na rynku i spadł do poziomu 1,30 USD. Cardano pozostało poniżej 1,41 USD, a wolumeny nie były jeszcze w miejscu, aby wesprzeć wybicie. Wreszcie, przewidywano, że Polkadot wzniesie się na północ od rosnącego trójkąta i zmierzy w kierunku 40 lub nawet 42 USD.

XRP

Źródło: XRP / USD , TradingView

Niedźwiedzi, podwójny szczyt na Awesome Oscillator pokazał, że spadł poniżej połowy linii, gdy XRP przetestował wsparcie 1,42 $. Godzinowe ramy czasowe przedstawiają nieco inny obraz, ponieważ OA odnotował wzrostowy wzrost w porównaniu z czterogodzinnym przedziałem czasowym. W nadchodzących sesjach należy obserwować obecną linię wsparcia, ponieważ załamanie może popchnąć XRP aż do poziomu 1,30 USD, zanim pojawią się kupujący.

RSI również był w strefie bessy, a ruch w kierunku dolnej strefy doprowadziłby do załamania na wykresach. Jeśli obecne wsparcie zostanie utrzymane, możliwy będzie powrót do wzrostu powyżej 1,65 $.

Cardano [ADA]

Źródło: ADA / USD , TradingView

Wskaźnik ADX na Cardano spadł do najniższego poziomu 7 i wskazał na słaby trend na rynku. Odczyt poniżej 25 zazwyczaj wskazuje na stopień równowagi między kupującymi a sprzedającymi. W 4-godzinnym przedziale czasowym ADA handlował między 1,37 a 1,27 USD przy słabych wolumenach. Opór na poziomie 1,41 USD może pozostać w centrum uwagi w nadchodzących sesjach, a udane wybicie może sprawić, że ADA wystrzeli na północ.

Jednak OBV nie zdołał jeszcze odreagować w kierunku poziomów z połowy kwietnia, a presja zakupowa nie była jeszcze w stanie wesprzeć korzystnego wyniku.

Polkadot [DOT]

Źródło: DOT / USD , TradingView

Zakres 38-38,5 USD był ważnym obszarem dla krótkoterminowej trajektorii Polkadot . W tym miejscu wystąpił silny poziom oporu, który również zbiegał się z 200-SMA (zielony). W 4-godzinnym przedziale czasowym zauważono również rosnący trójkąt, ponieważ cena osiągnęła wyższe spadki w ciągu ostatniego tygodnia. 20 kwietnia nastąpiło negatywne skrzyżowanie między 200-SMA i 20-SMA, co doprowadziło do bessy. Jeśli cena przebije się powyżej górnej linii trendu wzoru, 50-SMA może powrócić powyżej 200-SMA, co może przyspieszyć ożywienie na rynku.

Jednak dolną linię trendu trzeba było bronić przed pewną niedźwiedzią presją, zanim nastąpił wybicie. Niesamowity oscylator zarejestrował serię czerwonych słupków, gdy sprzedawcy spoczęli. RSI wskazuje na południe od 55 i odzwierciedla bardziej zrównoważony rynek. W przypadku wybicia pierwszy i drugi cel padnie odpowiednio na 40 $ i 42 $.

Źrdódło:AMBcrypto

Udostępnij w social mediach: