Wzrost cen Chainlink może być długi

Cena Chainlink w momencie pisania tego tekstu wzrosła o ponad 20% w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Podczas trwającego rajdu altcoinów, gdy wolumen handlowy zdecentralizowanej sieci Oracle spadł na giełdach, jej obecna płynność jest wystarczająca, aby cena wzrosła wraz z najlepszymi altcoinami. Wiarygodny wskaźnik, który sygnalizuje, że jest to ilość Chainlink utrzymywana przez 10 największych wielorybów. Przy tym ta sama wartość odnotowała 68,7% sześć miesięcy temu.

Jednak w tym momencie, koncentracja dużych HODLerów, rośnie wraz ze wzrostem cen.

Działalność sieciowa Chainlink || 
Źródło: 
Twitter

Kiedy Chainlink osiągnął ATH na poziomie 44,40 USD, zasygnalizował wzrost aktywności sieciowej. Stężenie dużych HODLerów w czasie publikacji wynosiło 79%. Ponadto wzrosła również liczba transakcji o wartości ponad 100 000 USD. Z tym samym poziomem, na którym były ostatnio widziane, gdy ETH osiągnęło ostatnie ATH. Plan Chainlink, dotyczy uruchomienia bardziej odpornych na manipulacje sieci wyroczni. Prawdopodobnie przyczyni się do przedłużonego wzrostu cen w nadchodzących tygodniach.

Co więcej, w szeregu nowych inteligentnych kontraktów w sieci Chainlink , między innymi NewchangeFX, OddzFinance i Polkamonorg, prawdopodobnie umożliwią programistom tworzenie aplikacji DeFi. Prawdopodobnie przyczyni się to do wzrostu cen LINK, podobnie jak uruchomienie odpornych na manipulacje sieci wyroczni.

Poza tym, chociaż wolumen handlu zaczął spadać dopiero dzisiaj, wzrósł o ponad 60% w ciągu ostatnich trzech dni. Kilka razy w ciągu ostatnich kilku lat cena i wolumen transakcji LINK wzrosły do ​​tego stopnia, że ​​altcoin znalazł się w pierwszej piątce w oparciu o kapitalizację rynkową. Najnowszy whitepaper, opublikowany przez projekt, nakreśla plany altcoina, sugerując, że rozszerzony rajd cenowy może przyjść szybko.

On-chain

Ponadto, według danych IntoTheBlock, nastroje on-chain są obecnie bycze . Duże transakcje w sieci Chainlink wzrosły o ponad 5% w ciągu ostatniego tygodnia i jest to kolejny znak przedłużającego się rajdu. Ponad 99% HODLerom przynosi zyski na poziomie cen publikacji, a mimo to cena wytrzymuje presję sprzedaży.

Fakt, że korelacja LINK z Bitcoinem ostatnio wzrosła, jest kolejnym czynnikiem przyczyniającym się do wzrostu cen LINK. Wysoka korelacja Ethereum z Bitcoinem była głównym czynnikiem wpływającym na jego cenę, podobnie jest w przypadku LINK.

Warto jednak zauważyć, że w czasie pisania tego tekstu, rynek kryptowalut miał tendencję kierunku na południe w związku z tureckim zakazem płatności kryptograficznych. Bitcoin kosztował poniżej 61 tys. USD, a LINK wyceniono na nieco ponad 40 USD, co sugeruje, że ta korelacja jest mieczem obosiecznym.

Po ustabilizowaniu się rynku i ponownym wzroście LINK do wyżej wymienionego poziomu cenowego, LINK będzie nadal niedowartościowany, a na podstawie powyższych wskaźników wzrost cen będzie kontynuowany.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.