„Wilk z Wall Street”: BTC za 100 000 USD


Słynny autor Jordan Belfort czy „prawdziwy” „Wilk z Wall Street”. Krytyk Bitcoina od czasu rundy byków w 2017 roku, ale teraz zmienił zdanie.

Według Belforta, który jest również mówcą motywacyjnym, cena zasobu cyfrowego może wzrosnąć o 100 000 USD. 

W 2017 roku autor przewidział, że Bitcoin ostatecznie upadnie, a także powiedział : 

Wyjdź [z Bitcoin], jeśli nie chcesz stracić wszystkich swoich pieniędzy.

Twierdził, że ten surowy wniosek został oparty na jego własnym doświadczeniu. Pojawiając się na wideo na YouTube   Belfort twierdził nawet, że Bitcoin był w całości oparty na „ teorii wielkich głupców ”. 

Ale w swoim ostatnim wywiadzie „Wilk” przyznał, że jego wcześniejsza opinia na temat Bitcoina była błędna. Teraz Belfort jest pewien, że aktywa cyfrowe zyskały popularność nie tylko wśród sprzedawców detalicznych, ale także w jednostkach z Wall Street i innych inwestorów instytucjonalnych. 

Według niego, Bitcoin, który ma przewagę nad tradycyjnymi akcjami, może podnieść cenę aktywów kryptograficznych, a tym samym spowodować, że BTC przekroczy granicę 100 000 USD.

Wygląda na to, że wraz z rozwojem rynku kryptowalut coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że Bitcoin ostatecznie osiągnie wspomnianą cenę docelową. Jak wyjaśnił wcześniej Anthony Pompliano z Digital Morgan Creek, Bitcoin przekroczy poziom ceny 1 miliona dolarów ze względu na ograniczoną podaż, a następnie korzystny popyt na rynku. 

Jordan Belfort, znany makler giełdowy, stał się powszechnie znany po filmie Martina Scorsese Wolf of Wall Street z 2013 roku , w którym zagrał Leonardo DiCaprio. W 1999 roku Belfort przyznał się do programu polegającego na manipulowaniu ceną akcji . Następnie spędził 22 miesiące w więzieniu w Kalifornii.  

W chwili pisania artykułu cena Bitcoina wynosiła 57 066,60 $, przy spadku ceny o 0,2% w ciągu ostatniej godziny. 

Źródło/tłumaczenie: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.