Wartość ApeCoin na najwyższych poziomach przed dropem Otherside NFT

ApeCoin firmy Yuga Labs notuje rekordowo wysokie ceny przed zaplanowaną na sobotę sprzedażą NFT z Otherside. Choć nie jest to potwierdzone, NFT mogą być to działki w Metaverse Otherside.

W najbliższą sobotę osoby, które zarejestrowały się na stronie sometingisbrewing.xyz przed 1 kwietnia, będą mogły wziąć udział w pierwszej turze mintowania Otherside, stworzonej przez Yuga Labs, twórcę Bored Ape Yacht Club. Podejrzewa się, że NFT przybiorą postać ziemi w Metaverse. Należy jednak podkreślić, że Yuga Labs nie potwierdziła tej informacji.

Choć szczegóły są nadal ukryte, oficjalne konto OthersideMeta na Twitterze potwierdziło, że ci, którzy wstępnie zarejestrowali swoje portfele Ethereum i zamierzają wziąć udział w grze, będą musieli zapłacić za pomocą niedawno wprowadzonego ApeCoina.

Od momentu wprowadzenia ApeCoina na rynek 17 marca, cena tokena ulegała gwałtownym wahaniom. Wkrótce po debiucie cena tokena spadła do najniższego poziomu 6,21 USD, ale następnie mocno się odbiła. Od 21 kwietnia ApeCoin osiągnął szereg nowych rekordów i obecnie jego cena wynosi ponad 20 USD.

Oprócz nowych rekordów ApeCoin, NFT Yuga Labs są również notowane po rekordowych cenach na OpenSea. Cena dolnej granicy dla Bored Ape wzrosła do ponad 140 ETH, co stanowi wzrost o 40% w ciągu ostatnich 30 dni. Bardziej znaczący wzrost cen odnotowano w przypadku Mutant Apes – najtańsze egzemplarze kosztują obecnie użytkowników 37,5 ETH, co stanowi wzrost o 70% w porównaniu z ceną sprzed miesiąca.

Znaczną część ostatniego wzrostu cen ApeCoin można zdecydowanie przypisać zbliżającemu się mintingowi Otherside NFT. Jednak to, co dokładnie użytkownicy będą wybijać w sobotę, pozostaje niepotwierdzone. Jak już wspomniano wcześniej, sugeruje się, że minting będzie dotyczył działek w Otherside Metaverse. Zgodnie z wcześniej opublikowanym dokumentem, Yuga Labs sprzeda 200 000 działek z Otherside, z czego 30 000 będą mogli odebrać za darmo posiadacze NFT Bored Ape i Mutant Ape. Natomiast 70 000 zostanie przeznaczonych do pierwszej publicznej sprzedaży, a pozostałe 100 000 zostanie zarezerwowane na późniejszy zrzut.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na temat NFT w naszej zakładce NFTiNSPECTOR.

Udostępnij w social mediach: