Verlux publikuje demo wideo proponowanego rynku NFT w momencie rozpoczęcia sprzedaży

Verlux od momentu swojego startu nabrał dużego rozpędu. Powszechnie przyjęty projekt oparty na Cardano przyspieszył w pełnym wymiarze.

Bowiem na stronie projektu opublikowano wideo z rynku NFT, który będzie w pełni funkcjonalny przed końcem pierwszego kwartału 2022 r.

Jak czytamy na stronie projektu: “Verlux jest zdecentralizowanym, opartym na społeczności rynkiem NFT, na którym użytkownicy będą mogli bezproblemowo wybijać, kupować, sprzedawać i wymieniać swoje NFT, korzystając z niskich opłat za gaz i bezpieczeństwa Blockchaina Cardano. Dążymy do tego, aby stać się globalnym rynkiem, na którym użytkownicy będą mogli handlować NFT na różnych blockchainach w sposób w pełni zdecentralizowany i z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa”.

Widać, że NFT Marketplace ma w pełni zdecentralizowaną funkcję. Nie wymaga ona rejestracji, ale tylko prostą funkcję łączenia portfela, opcję kupna i licytacji, którą można zobaczyć na aukcjach. NFT Marketplace oferuje również przyjazny dla użytkownika interfejs oraz w pełni responsywną i interaktywną platformę. Film z NFT Marketplace można obejrzeć na kanale Youtube Verlux, pod tym linkiem: link.

To ogłoszenie pojawia się, gdy projekt rozpoczyna publiczną sprzedaż z 150 mln VLX przeznaczonych na tokenów. Będzie to ostatnia sprzedaż przed wejściem na giełdę masowego projektu. Użytkownicy, którzy chcą dołączyć do publicznej sprzedaży, mogą to zrobić odwiedzając stronę sprzedaży tokenów Verlux.

Token VLX

Token VLX będzie zasilał transakcje i różne funkcje użytkowe za pośrednictwem ekosystemu Verlux. Przy całkowitej podaży 1 mld USD VLX, posiadacze tokenów będą mogli wykonywać różne funkcje użytkowe.. Przykładowo, możliwe będzie dokonywanie takich zadań jak Stake to Earn VLX, a także Stake to Earn Featured NFT Drops, opłaty transakcyjne na Marketplace, Featured Listings, weryfikacja profilu twórcy i ostatecznie będzie służyć jako system zarządzania dla Verlux Ecosystem na dalszych etapach rozwoju.

Udostępnij w social mediach: