TRON (TRX) szybuje o 10%, BTC nadal tkwi w tym samym zakresie

Tron jest największym gainerem z altów o większej kapitalizacji z dwucyfrowym wzrostem cen. Bitcoin jest bliski 39 000 USD.

Po kolejnym spadku cen poniżej 37 000 USD, bitcoin przeszedł do ofensywy i skoczył do prawie 39 000 USD. Większość przestrzeni altcoin wydaje się nietypowo spokojna, a Tron jest jednym z niewielu imponujących gainerów po 10% wzroście cen.

Oczy Bitcoina skierowane na 39 000 USD

Po nieudanym przedsięwzięciu z zeszłego tygodnia powyżej 40 000 USD, w którym BTC dwukrotnie skoczył na północ od tego poziomu, ale został gwałtownie odrzucony, kryptowaluta pozostała znacznie poniżej tej pożądanej linii.

Co więcej, niedźwiedzie miały prawie całkowitą kontrolę nad rynkiem i nie pozwoliły BTC na zainicjowanie żadnych ruchów. Wręcz przeciwnie, popchnęli aktywa na południe i kilka razy spadły poniżej 38 000 USD.

Ostatni pojawił się 24 godziny temu, gdy bitcoin spadł do dziennego minimum wynoszącego 37 500 USD. Niemniej jednak BTC dobrze zareagował na ten spadek ceny i zaczął dość szybko odzyskiwać wartość.

W ciągu kilku godzin podskoczył o ponad 1000 USD i zbliżył się do 39 000 USD. Znajduje się blisko tego poziomu w momencie pisania tych wierszy, co oznacza, że ​​jego kapitalizacja rynkowa wzrosła do 740 miliardów dolarów.

BTCUSD. Źródło: TradingView

TRX dodaje podwójne cyfry

Po ostatnich wahaniach cen większość alternatywnych monet uspokoiła się w ciągu ostatnich dwóch dni.

Ethereum przeszło od lokalnego szczytu 3000 USD do kilkutygodniowego minimum wynoszącego około 2700 USD, ale odzyskało trochę ziemi i teraz wynosi 2850 USD. Binance Coin nie udało się odzyskać 400 USD i znajduje się tuż pod nim.

Ripple, Solana i Dogecoin są nieco na minusie, podczas gdy Terra, Cardano, Polkadot, Avalanche i NEAR Protocol spowodowały niewielkie wzrosty.

Tron jest najbardziej znaczącym gainerem z altów o większej kapitalizacji. TRX wzrósł o ponad 10% w skali 24-godzinnej i handluje blisko 0,08 USD.

Ponieważ większość altów nie zarejestrowała żadnych znaczących ruchów cen w żadnym kierunku, skumulowana kapitalizacja rynkowa również utrzymuje się na poziomie około 1,750 miliarda dolarów.

Przegląd rynku kryptowalut.
Źródło: Quantify Crypto

Artykuł tłumaczony przy współpracy z Cryptopotato.com.

Autor: Jordan Lyanchev

Udostępnij w social mediach: