Tron, Tezos, Synthetix – analiza 12 kwietnia

Oczekiwano, że Tron spadnie ze swojego kanału wzrostowego, ale dopiero po tym, jak cena dotknęła 0,139 USD. Tezos może załamać się z opadającego trójkąta, podczas gdy Synthetix, nie wydaje się prawdopodobne, aby odzyskał 22 USD w nadchodzących sesjach.

Tron [TRX]

Źródło: TRX / USD , TradingView

Po tym, jak Tron nie był w stanie wrócić do poziomu wsparcia na 0,132 USD, cena przesunęła się na południe w ciągu 4 godzin. Ruch ten nadal znajdował się w kanale wzrostowym i załamanie może nastąpić po tym, jak cena dotknie górnej granicy 0,139 USD. Było to przewidywane głównie ze względu na duże wolumeny handlowe w ciągu ostatnich 24 godzin. RSI rozstrzygane na 57 i nadal wskazuje upartą wytrzymałość na rynku.

MACD pozostał także powyżej połowy linii, choć jego histogram nie zauważył osłabienia tempa. Jeśli dojdzie do wczesnego załamania, wsparcie na 0,103 USD może ponownie przyspieszyć pozytywny powrót.

Tezos [XTZ]

Źródło: XTZ / USD , TradingView

Spojrzenie na 4-godzinny wykres na Tezos pokazało formowanie się opadającego trójkąta po tym, jak cena osiągnęła niższe szczyty od momentu zetknięcia się na północy z 7 USD. Niedźwiedzia konfiguracja z dwoma szczytami w Awesome Oscillator spowodowała gwałtowne przesunięcie pędu na niedźwiedziową stronę. Jeśli jego czerwone słupki ześlizgną się poniżej znaku równowagi, XTZ wyłamie się ze wzoru.

Na razie Chaikin Money Flow nadal znajduje się powyżej połowy linii, ponieważ napływ kapitału pozostał zdrowy w stosunku do XTZ. Wpływy mogą przedłużyć załamanie na kilka kolejnych sesji, chociaż CMF wskazywał na niższy od 0,16 w momencie pisania. W przypadku ruchu w kierunku południowym poziomy wsparcia wyniosą 6,04 USD i 5,6 USD.

Synthetix [SNX]

Źródło: SNX / USD , TradingView

W ciągu ostatnich kilku dni Synthetix przebił się poniżej 19,25 $. Ponownie przetestował ten poziom i ponownie zmienił go na poziom wsparcia. Jednak większe testy czekały byki na liniach oporu 22,24 $ i 21,4 $. Te dwa regiony zaprzeczyły całkowitemu ożywieniu od końca lutego. Obecna sytuacja wskaźników sugeruje, że rynek może nie być jeszcze gotowy na wzrost.

Mimo że MACD był świadkiem hossy crossover, to samo nadal znajdowało się poniżej połowy linii. W rzeczywistości ADX wskazywał na południe od 30 i sugerował, że byki faktycznie tracą siłę na rynku. Słabe wolumeny z pewnością również nie pomogły w dokonaniu korzystnej prognozy. Chociaż SNX może odzyskać obszar powyżej 20 USD, w krótkim okresie pozostanie ograniczony poniżej poziomu 22 USD.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.