TRON obejmuje NFT i gry dzięki partnerstwu MixMarvel

Tron nawiązał współpracę z MixMarve, aby połączyć gry NFT w interesującej iteracji, oddając moc z powrotem w ręce graczy.

Z niewymiennymi tokenami (NFT) przenikającymi do głównego nurtu, TRON robi wszystko, co w jego mocy, aby skierować część uwagi na swoją sieć. W następstwie strategicznej współpracy TRON i MixMarvel, ekosystem gier tego ostatniego, niezależny od blockchaina, wprowadzi swój tokenizowany interfejs gier do TRON.

Ma to na celu odblokowanie nowej wartości dla obu społeczności, ponieważ MixMarvel będzie mógł wprowadzić TRX jako podstawowy zasób w swoim ekosystemie gier i uzyskać dostęp do społeczności TRON, podczas gdy sieć TRON otrzyma tokenizowane gry dla użytkowników i programistów do grania, budowania i zarabiać.

Dajemy graczom pełną kontrolę

W tradycyjnej branży gier całkowicie cyfrowe elementy w grze są kontrolowane przez operatora gry, co daje im możliwość wymazania wszystkiego w uniwersum gier, jeśli sobie tego życzą. Wielu graczy poświęciło niezliczone godziny na ulepszanie swoich postaci i zdobywanie rzadkich przedmiotów w grze, a dzięki tokenizacji zasobów w grze za pośrednictwem NFT gracze mogą wreszcie zdać sobie sprawę z wartości pieniężnej swoich przedsięwzięć bez zagrożenia ingerencją osób trzecich.

MixMarvel wprowadza różne gry, w których postacie i przedmioty są reprezentowane jako NFT, co czyni je wyjątkowymi i dostępnymi dla użytkowników, a nawet interoperacyjnymi, jeśli są kompatybilne z innymi światami gier. Studio deweloperskie i gier skupia się na możliwościach, jakie blockchain umożliwia poprzez weryfikowalną własność. MixMarvel wprowadza na rynek pierwszą na świecie strzelankę pierwszoosobową opartą na blockchain i pierwszą strategiczną grę blockchain na dużą skalę.

Te dwa tytuły, Ground Hunter i HyperDragons, będą w pełni interoperacyjne z TRON (i innymi sieciami) po ich wydaniu, umożliwiając użytkownikom TRON zarabianie w wolnym czasie poprzez granie w gry. Stwarza to szansę dla każdego, aby zacząć zarabiać dodatkowo. MixMarvel jest daleko poza fazą koncepcyjną, ponieważ wydał już swoją pierwszą grę do testowania, LeCube, pozwalającą każdemu zacząć zarabiać już dziś. Wiele innych gier jest w przygotowaniu.

Jako zdecentralizowana platforma do gier i wydawca, MixMarvel umożliwia każdemu niezależne tworzenie treści, nie tylko własnemu zespołowi programistów. Wykorzystując Rocket Protocol i Rocket Protocol Wallet SDK, natywną platformę, programiści mogą łatwo tworzyć konfigurowalne wszechświaty gier, które są kompatybilne z zamiennymi i niewymienialnymi tokenami i mogą być wdrażane w wielu łańcuchach. MixMarvel pracuje nad uproszczeniem procesu uruchamiania gry w technologii blockchain, ponieważ kolejne wydania mogą potencjalnie stać się motorem do przyjęcia do głównego nurtu, jeśli dana gra stanie się popularna.

Kolejne możliwości

Wraz z wprowadzeniem kompatybilnej z EVM platformy do tworzenia gier i gier dla TRON, jej użytkownicy uzyskają dostęp do nowych aplikacji i większą płynność. Ponieważ TRON ma jedną z najbardziej aktywnych społeczności w przestrzeni blockchain, to partnerstwo pozwoli społeczności przejść do MixMarvel, zwiększając bazę użytkowników i zwiększając wartość ekosystemu gier.

Justin Sun, założyciel sieci TRON, zapytany o moc, jaką gry blockchain i NFT od MixMarvel odblokują użytkownikom TRON, powiedział:

„NFT to rewolucja naszego pokolenia. Cieszymy się, że możemy współpracować z MixMarvel, renomowaną platformą mającą na celu wprowadzenie rynku i portfela NFT do ekosystemu TRON.

W 2021 roku TRON angażuje się i inwestuje w sztukę, wspierając rozwój NFT; współpraca z czołowymi projektami NFT i treściami cyfrowymi jest integralną częścią inicjatywy TRON ”.

Źródło/tłumaczenie: Cryptopotato

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.