TOP 5 altcoinów na kwiecień (sygnały)

Top 5 Coinspector

Ostatni miesiąc był świetny dla rynku kryptowalut, Bitcoin osiągnął nowy szczyt, gdy cena gwałtownie wzrosła do 60000 USD. Altcoiny nie były w tyle, podążały za przykładem Bitcoina. A kilka z nich (CHR, CHZ) odnotowało nawet 1000% wzrost.

Oto 5 najlepszych altcoinów do kupienia w kwietniu 2021 r. Wszystkie dane są aktualne na dzień 7 kwietnia 2021 r. Analiza.

KYBER (KNC)

Kyber Network to łańcuchowy protokół płynności, który agreguje płynność z różnych źródeł, aby zapewnić bezpieczne i natychmiastowe transakcje w dowolnej zdecentralizowanej aplikacji (DApp). Głównym celem Kyber Network jest umożliwienie  DApps , zdecentralizowanym giełdom ( DEX ) i innym użytkownikom łatwego dostępu do  puli płynności,  która zapewnia najlepsze stawki.

Token Kyber Network Crystal (KNC) to token narzędziowy, który jest „spoiwem łączącym różnych interesariuszy w ekosystemie Kyber”. Posiadacze KNC mogą obstawiać swoje tokeny w KyberDAO, aby pomóc w zarządzaniu platformą – i zdobywać nagrody za obstawianie w  Ethereum  (ETH). Określają również nagrody, które  dostawcy płynności  (LP) otrzymują na platformie.

Tokeny KNC można kupować i handlować na różnych platformach wymiany, w tym znanych nazwiskach, takich jak  Binance ,  Coinbase Pro ,  Huobi Global  i  Kraken .

Analiza techniczna

KNCUSDT-1W

Propozycja:

Kup poniżej 3,4 $

Sprzedajpowyżej 5,2 $

Stoploss 2,6 $

LITECOIN (LTC)

Litecoin (LTC) to kryptowaluta, która została zaprojektowana w celu zapewnienia szybkich, bezpiecznych i niedrogich płatności poprzez wykorzystanie unikalnych właściwości   technologii blockchain .

Kryptowaluta została stworzona w oparciu o   protokół Bitcoin (BTC), ale różni się zastosowanym algorytmem haszowania, twardym limitem, blokowymi czasami transakcji i kilkoma innymi czynnikami. Litecoin ma czas blokady wynoszący zaledwie 2,5 minuty i wyjątkowo niskie opłaty transakcyjne, dzięki czemu nadaje się do mikrotransakcji i płatności w punktach sprzedaży.

Litecoin jest jedną z najszerzej dostępnych kryptowalut, dlatego można ją kupować lub handlować na wielu różnych giełdach. Niektóre z najbardziej znanych nazw to  Huobi Global ,  Binance ,  Coinbase Pro ,  OKEx  i  Kraken .

Analiza techniczna

LTCUSDT-1W

Propozycja:

Kup poniżej 245 $

Sprzedajpowyżej 350 $

Stoploss 190 $

EOS (EOS)

EOS to platforma zaprojektowana, aby umożliwić programistom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji (zwanych w  skrócie DApps).

Cel projektu jest stosunkowo prosty: maksymalnie uprościć programistom korzystanie z technologii blockchain – i sprawić, by sieć była łatwiejsza w użyciu niż rywale. W rezultacie udostępniono narzędzia i szereg zasobów edukacyjnych, aby wspierać programistów, którzy chcą szybko tworzyć funkcjonalne aplikacje.

EOS jest dostępny za pośrednictwem Binance, Coinbase, Kraken i niezliczonych innych giełd. 

Analiza techniczna

EOSUSDT-1W

Propozycja:

Kup poniżej 7 $

Sprzedaj powyżej 12 $

Stoploss 5,5 $

SYSCOIN [SYS]

Platforma Syscoin zapewnia niezawodną interoperacyjność, mikrotransakcje tokenów i aktywów, które są skalowalne, a także bezpieczeństwo zgodne z rdzeniem bitcoin. Podobno może współdziałać dzisiaj z dowolnym tokenem ERC-20 w standardzie Ethereum bez konieczności stosowania dostawców płynności drugiej lub trzeciej strony. Syscoin Core to oparty na technologii SHA-256 dowód działania łańcucha blokowego, który można wydobywać za pomocą energii już wydanej na wydobycie bitcoinów.

Najpopularniejsze giełdy do handlu w Syscoin to obecnie  Binance ,  Upbit ,  BW.com ,  Bittrex i  CoinEx . 

Analiza techniczna

Propozycja:

Kup poniżej 0,40 $

Sprzedaj powyżej 0,60 $

Stoploss 0,28 $

VIDT DATALINK [VIDT]

VIDT Datalink to hybrydowa platforma walidacji łańcucha bloków i tworzenia NFT. Już używany przez wielu integratorów. Technologia VIDT Datalink opiera się na prostej i silnej formule, która dodaje i chroni wartość przy minimalnych nakładach i wysiłku. Wykorzystując każdą chmurę do każdego podejścia łańcuchowego, VIDT Datalink ma już wielu integratorów i wydawców. Używają VIDT do zabezpieczania cennych zasobów cyfrowych, takich jak certyfikaty, NFT, dane z czujników, oprogramowanie układowe. Organizacje takie jak AmSpec, IBM i NFT Claim używają VIDT Datalink do certyfikowania i zabezpieczania dokumentów cyfrowych. Takich jak certyfikaty, faktury, dyplomy i dane z czujników.

Najpopularniejsze giełdy do handlu w VIDT Datalink to obecnie  Binance ,  BKEX ,  KuCoin ,  Uniswap (V2) i  Hoo . 

Analiza techniczna

analiza
VIDTUSDT-1W

Propozycja:

Kup poniżej 1,5 $

Sprzedaj powyżej 2,5 $

Stoploss 0,8 $

Powyższy artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zawsze zrób własny research przed otwarciem pozycji!

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.