Top 5 kryptowalut na kwiecień

Top 5 krypto na kwiecień
Coinspector.pl

Miniony tydzień był burzliwy dla rynku kryptowalut. Przyjrzymy się niektórym z najlepszych kryptowalut do obserwacji w kwietniu.

Minione siedem dni to kolejka górska na rynku kryptowalut, która na szczęście zakończyła się dobrze.

Całkowita kapitalizacja rynkowa jest obecnie mniej więcej na tym samym poziomie, na jakim była tydzień temu, pomimo utraty prawie 100 milionów dolarów w czwartek, kiedy cena Bitcoina spadła do 50 tysięcy dolarów.

Przyjrzymy się 5 najlepszym kryptowalutom, aby uważnie obserwować przez kilka następnych tygodni.

Bitcoin (BTC)

Jest rzeczą oczywistą, że w przeważającej części wszędzie tam, gdzie trafia Bitcoin, rynek podąża za nim. Chociaż kurs może nie być równy, BTC wyznaczyło kierunek rynku przez większość obecnej hossy.

W zeszłym tygodniu widzieliśmy ważne ogłoszenie Tesli – gigantyczny producent pojazdów elektrycznych ujawnił, że użytkownicy mogą teraz płacić za Teslę za pomocą BTC. Elon Musk opublikował to na Twitterze , w wyniku czego rynek gwałtownie wzrósł.

Niestety, rajd był nie do utrzymania i wkrótce potem BTC spadł i spadł do około 50 000 $. W tym miejscu znalazł solidne wsparcie i zaczął rosnąć, ponieważ obecnie kosztuje około 56,500 USD.

btcusd_chart
BTC / USD. Źródło: TradingView

BTC już przebiło się powyżej pierwszego poważnego oporu na poziomie 55 000 USD i wygląda na to, że po tym czasie może przyjąć 57 000 USD. Jeśli to się powiedzie, możemy spodziewać się, że przetestuje opór 60 000 $ i ATH na poziomie około 62 000 $.

Cardano (ADA)

Następny na naszej liście obserwowanych jest ADA Cardano. Od dwóch miesięcy osiąga najlepsze wyniki. Obecnie wielu twierdzi, że wzrost ADA jest czysto spekulacyjny, ponieważ Cardano tak naprawdę nie ma jeszcze możliwości inteligentnych kontraktów.

Charles Hoskinson, założyciel Cardano, podjął się obalenia argumentu, że Cardano brakuje podstaw, przedstawiając liczne partnerstwa, które już mają, a także solidne, recenzowane podstawy protokołu. On również umieścić harmonogram na testnet która pozwoli użytkownikom na tworzenie i wdrażanie inteligentnych kontrakty na Cardano.

adausdt_chart
ADA / USDT. Źródło: TradingView

Biorąc pod uwagę powyższe, cena jest dokładnie tam, gdzie była tydzień temu. Jednak spadł on do 1,06 USD i szybko i zdecydowanie odreagował. W ciągu ostatnich kilku dni ADA w pewnym sensie się umacniało i ciekawie jest zobaczyć kierunek następnego zerwania.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin był w tym roku headlinerem, odnotowując absolutnie imponujące zyski, osiągając około 350 USD.

W ciągu ostatnich kilku tygodni cena kryptowaluty wynosiła od 290 do 240 USD. Z jednym wyjątkiem, który miał miejsce w ten czwartek, jest to dotychczasowy ogólny przebieg BNB.

bnbusd_chart
BNB / USDT. Źródło: TradingView

Jeśli jednak historia jest jakąkolwiek wskazówką, kryptowaluty tak naprawdę nie lubią handlować w zakresie przez długi czas. Innymi słowy, wybuch może nastąpić dość szybko.

Zbliża się również pierwsze kwartalne spalanie w 2021 r., Które może działać jako katalizator. Ostatnie miesiące były szczególnie niestabilne i są szanse, że Binance odnotowało ogromne przychody. Oznacza to, że prawdopodobnie oparzenie będzie znaczące. Zmniejszenie podaży trzeciej co do wielkości kryptowaluty według kapitalizacji rynkowej wydaje się czymś, o czym należy pamiętać, w ostatnich dniach marca i na początku kwietnia.

Ponadto Binance Smart Chain nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Biorąc pod uwagę, że BNB jest podstawową kryptowalutą, z którą przeprowadzają transakcje użytkownicy, stwarza to dodatkowy popyt.

Uniswap (UNI)

Uniswap jest obecnie wiodącą zdecentralizowaną giełdą i zautomatyzowanym animatorem rynku z zablokowaną największą wartością, według DeFi Pulse w momencie pisania tego tekstu.

Jego token zarządzania, który został przekazany w powietrzu osobom, które korzystały z giełdy w zeszłym roku, kosztuje obecnie 28 USD, co oznacza, że ​​400 tokenów UNI, które otrzymała większość ludzi, jest obecnie wartych prawie 12 000 USD.

uniusd_chart
UNI / USDT. Źródło: TradingView

W ciągu ostatnich siedmiu dni UNI stracił część swojej wartości, spadając z około 32 USD. Jednak 24 marca po raz pierwszy rzuciliśmy okiem na specyfikację długo oczekiwanego Uniswap v3. Jest to podstawowa aktualizacja, która ma na celu przekształcenie DEX w najbardziej elastycznego i efektywnego kapitałowo zautomatyzowanego animatora rynku.

Uruchomienie sieci głównej Ethereum w warstwie pierwszej planowane jest na 5 maja, a wdrożenie L2 na Optimism jest ustawione na krótko po tym. To z pewnością ogromny kamień milowy dla projektu i może nie być tak zaskakujące, jeśli zacznie się to przekładać na jego całkowitą wycenę.

Solana (SOL)

Solana przedstawia skalowalną infrastrukturę blockchain, która może pochwalić się bardzo dużą liczbą transakcji na sekundę i bardzo niskimi opłatami transakcyjnymi.

W porównaniu z niebotycznymi opłatami Ethereum i powolnym przetwarzaniem transakcji, wielu szuka alternatyw, często lądując na Solanie. Być może jest to powód, dla którego jest to jeden z najbardziej popularnych projektów w 2021 roku.

Pod względem ceny jego natywny token SOL jest jednym z najlepszych w 2021 roku.

solusd_chart
SOL / USD. Źródło: TradingView

1 stycznia cena kryptowaluty wynosiła około 0,55 USD. Jego obecna cena wynosi około 18,6 USD. Daje to całkowity zwrot w wysokości prawie 3200%.

Nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia, a przy obecnej euforii wokół DeFi i NFT zdecydowanie warto się temu przyjrzeć.

Źródło/tłumaczenie:Cryptopotato

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.