Top 5 kryptowalut, którym warto się przyjrzeć w kwietniu

Miniony tydzień był burzliwy dla rynku kryptowalut i na kilka dni przed końcem marca, przyjrzymy się kilku najlepszym kryptowalutom.

Minione siedem dni to kolejka górska na rynku kryptowalut, która na szczęście zakończyła się dobrze.

Całkowita kapitalizacja rynkowa jest obecnie mniej więcej na tym samym poziomie, na jakim była tydzień temu, pomimo utraty prawie 100 milionów dolarów w czwartek, kiedy cena Bitcoina spadła do 50 tysięcy dolarów.

Przyjrzymy się 5 najlepszym kryptowalutom, aby uważnie je obserwować przez kilka następnych tygodni.

Bitcoin (BTC)

Jest rzeczą oczywistą, że w przeważającej części wszędzie tam, gdzie trafia Bitcoin, rynek podąża za nim. Chociaż kurs może nie być równy, BTC wyznaczyło kierunek rynku przez większość obecnej hossy.

W zeszłym tygodniu widzieliśmy ważne ogłoszenie Tesli – gigantyczny producent pojazdów elektrycznych ujawnił, że użytkownicy mogą teraz płacić za Teslę za pomocą BTC. Elon Musk opublikował to na Twitterze , w wyniku czego rynek gwałtownie wzrósł.

Niestety, rajd był nie do utrzymania i wkrótce potem BTC spadł do około 50 000 $. W tym miejscu znalazł solidne wsparcie i odbiło do około 56,500 USD.

BTC przebił się powyżej pierwszego poważnego oporu na poziomie 55 000 USD i wygląda na to, że po tym czasie może osiągnąć 57 000 USD. Jeśli to się powiedzie, możemy spodziewać się, że przetestuje cenę 60 000 $ i ATH na poziomie około 62 000 $.

Cardano (ADA)

Następny na naszej liście obserwowanych jest ADA Cardano. Od dwóch miesięcy osiąga najlepsze wyniki. Obecnie wielu twierdzi, że wzrost ADA jest czysto spekulacyjny, ponieważ Cardano tak naprawdę nie ma jeszcze możliwości inteligentnych kontraktów.

Charles Hoskinson, założyciel Cardano, podjął się obalenia argumentu, że Cardano brakuje podstaw, przedstawiając liczne partnerstwa, które już mają, a także solidne, recenzowane podstawy protokołu. On również umieścić harmonogram na testnet która pozwoli użytkownikom na tworzenie i wdrażanie inteligentnych kontrakty na Cardano.

Biorąc pod uwagę powyższe, cena jest dokładnie tam, gdzie była tydzień temu. Spadł on do 1,06 USD ale szybko i zdecydowanie odreagował. W ciągu ostatnich kilku dni ADA w pewnym sensie się umacniało i ciekawie jest zobaczyć kierunek następnego breakout.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin był w tym roku headlinerem, odnotowując absolutnie imponujące zyski, osiągając około 350 USD.

W ciągu ostatnich kilku tygodni cena kryptowaluty wynosiła od 290 do 240 USD. Z jednym wyjątkiem, który miał miejsce w ten czwartek, jest to dotychczasowy ogólny przebieg BNB.

Jeśli jednak historia jest jakąkolwiek wskazówką, kryptowaluty tak naprawdę nie lubią handlować w zakresie przez długi czas. Innymi słowy, wybuch może nastąpić dość szybko.

Zbliża się również pierwsze kwartalne spalanie w 2021 r., Które może zadziałać jako katalizator. Ostatnie miesiące były szczególnie niestabilne a Binance odnotowało ogromne przychody. Oznacza to, że prawdopodobnie spalanie BNB będzie znaczące. Zmniejszenie podaży trzeciej co do wielkości kryptowaluty według kapitalizacji rynkowej wydaje się czymś, o czym należy pamiętać, w ostatnich dniach marca i na początku kwietnia.

Ponadto Binance Smart Chain nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Biorąc pod uwagę, że BNB jest podstawową kryptowalutą, z którą użytkownicy przeprowadzają transakcje , stwarza to dodatkowy popyt.

Uniswap (UNI)

Uniswap jest obecnie wiodącą zdecentralizowaną giełdą i zautomatyzowanym animatorem rynku z zablokowaną największą wartością, według DeFi Pulse w momencie pisania tego tekstu.

Jego token zarządzania, który został przekazany w airdropie osobom, które korzystały z giełdy w zeszłym roku, kosztuje obecnie 28 USD, co oznacza, że ​​400 tokenów UNI, które otrzymała większość ludzi, jest obecnie wartych prawie 12 000 USD.

W ciągu ostatnich siedmiu dni UNI stracił część swojej wartości, spadając z około 32 USD. Jednak 24 marca po raz pierwszy rzuciliśmy okiem na specyfikację długo oczekiwanego Uniswap v3. Jest to podstawowa aktualizacja, która ma na celu przekształcenie DEX w najbardziej elastycznego i efektywnego kapitałowo zautomatyzowanego animatora rynku.

Uruchomienie sieci głównej Ethereum w warstwie pierwszej planowane jest na 5 maja, a wdrożenie L2 na Optimism jest ustawione na krótko po tym. To z pewnością ogromny kamień milowy dla projektu i może nie być tak zaskakujące, jeśli zacznie się to przekładać na jego całkowitą wycenę.

Solana (SOL)

Solana przedstawia skalowalną infrastrukturę blockchain, która może pochwalić się bardzo dużą liczbą transakcji na sekundę i bardzo niskimi opłatami transakcyjnymi.

W porównaniu z niebotycznymi opłatami Ethereum i powolnym przetwarzaniem transakcji, wielu szuka alternatyw, często lądując na Solanie. Być może jest to powód, dla którego jest to jeden z najbardziej popularnych projektów w 2021 roku.

Pod względem ceny, jego natywny token SOL jest jednym z najlepszych w 2021 roku.

1 stycznia cena kryptowaluty wynosiła około 0,55 USD. Jego obecna cena wynosi około 18,6 USD. Daje to całkowity zwrot w wysokości prawie 3200%.

Nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia, a przy obecnej euforii wokół DeFi i NFT zdecydowanie warto się temu przyjrzeć.

Źródło/tłumaczenie: Cryptopotato

Udostępnij w social mediach:

2 komentarzeComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.