Tecra.Space – Rusza MVP platformy. Zebrano blisko 3,5mln USD

Wersja beta platformy ruszyła we wrześniu 2020 roku. Przez tych kilka miesięcy strona przeszła ogromne zmiany.

Nauczyliśmy się na błędach i wypracowaliśmy najlepsze warunki do stworzenia skutecznej platformy do tokenizacji pomysłów. A teraz możemy podzielić się z wami świetnymi wieściami – właśnie rusza MVP platformy crowdfundingowej Tecra.Space! Oznacza to, że nasz projekt gotowy jest do wyjścia z fazy beta, a pierwsza kampania rozpoczyna swoją zbiórkę. Choć MVP nie jest jeszcze ostateczną wersją strony, a jedynie zapowiedzią pełnych możliwości naszej platformy, to już teraz wiele kluczowych funkcjonalności zostanie udostępnionych dla naszych użytkowników.

Aktualnie dostępne funkcje:

 1. Możliwość wsparcia pierwszych projektów – wraz ze startem MVP oficjalnie rusza pierwsza zbiórka na Tecra Space! O zbiórce farmy fotowoltaicznej firmy Expanse Plus więcej możecie przeczytać tutaj.
 2. Konta biznesowe/prywatne – na Tecra Space dostępne są dwa rodzaje kont – konto dla klienta indywidualnego i konto biznesowe, dzięki któremu możesz otrzymać fakturę za udział w zbiórkach oraz prowadzić portfel inwestycyjny swojego przedsiębiorstwa.
 3. KYC – Weryfikacja tyczy się zarówno kont prywatnych, jak i biznesowych. KYC nie jest obowiązkowe, ale posiadanie weryfikacji otwiera więcej funkcjonalności dla użytkowników – takich jak kupowanie TecraCoin za pomocą fiatów, jak również wymiana tokenów i głosowanie na projekty.
 4. Zakup TecraCoinów za fiaty – oprócz giełd, na których dostępny jest TecraCoin, można zakupić go bezpośrednio na naszej platformie. Jest wiele metod zakupu TCR  – paypal, przelew bankowy itp. Dostępne waluty: USD, EUR, PLN. Aby zakupić coiny za fiaty, konieczne jest przejście weryfikacji KYC.
 5. Zakup TecraCoinów za kryptowaluty – TecraCoin można nabyć również za kryptowaluty ETH i USDT. W tym przypadku nie musisz przechodzić procesu KYC (choć brak weryfikacji wiąże się z innymi ograniczeniami co do używania platformy).
 6. Tokenizacja – czyli sedno całej platformy. Każdy projekt dzięki rozwiązaniom blockchainowym Tecry ma możliwość emitowania własnego tokena [o personalizowanych parametrach]. Tokeny te nabyć można za pomocą TecraCoinów.
 7. Staking program – Nasza kryptowaluta ma bardzo atrakcyjny program stakingowy TecraCoin Smart Deposit, na którym można zarabiać aż do 40% w skali roku.
 8. Portfele USDT, ETH, TCR – na naszej platformie dostępne są różnego rodzaju portfele webowe, takie jak USDT, ETH i TCR. Ponadto, na platformie wprowadziliśmy tzw. portfel tokenów, w którym znajdziecie tokeny projektów, które wspieracie.
 9. Zgłaszanie projektów – twórcy mają możliwość zgłaszania swoich projektów przez formularz aplikacyjny na stronie. Zachęcamy twórców, którzy nie są zaznajomieni z kryptowalutami i tokenizacją, do kontaktowania się z nami. Zapewnimy wsparcie techniczne, biznesowe oraz prawne. Pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.
 10. Pakietyzacja – w zależności od kwoty zainwestowanej w projekty, twórcy nagradzają inwestorów dodatkowymi bonusami i limitowanymi produktami. Różne pakiety zależne są od zainwestowanej kwoty.
 11. Możliwość śledzenia postępu projektów – każdy projekt posiada swoje kamienie milowe, które muszą zostać spełnione, aby otrzymać transze na rozwój projektu. Nasze community może z łatwością śledzić realizację projektów.

Na tym oczywiście nie koniec. Nasi deweloperzy nieustannie będą pracować nad wdrożeniem kolejnych ulepszeń, dostosowywaniem interfejsu dla waszej wygody i wprowadzaniem nowych użyteczności. Zmiany będą wprowadzane regularnie, tak aby z tygodnia na tydzień korzystanie z platformy było dla Was bardziej funkcjonalne i komfortowe.

Funkcje, które będą dostępne w docelowej wersji platformy:

 1. Konta premium i freemium – konto premium dawać będzie m.in. dostęp do rund prywatnych oraz większą wagę głosu w systemie głosowania na projekty. Więcej informacji wkrótce.
 2. System głosowania – community będzie decydować o wyborze projektów rozpoczynających swoje zbiórki na platformie.
 3. ETH staking program – nowe możliwości optymalizacji zgromadzonego kapitału kryptowalutowego.
 4. Tecra DEX – zdecentralizowana giełda jest jednym z centralnych projektów Tecra. Miejsce handlowania tokenami projektów oraz kryptowalutami. Głównie będzie po to, aby zachować płynność tokenów
 5. Ulepszenie interfejsu użytkownika – zadbamy o to, by platforma była dopasowana do Waszych potrzeb.
 6. Konto dla twórcy – posiadacz konta będzie mógł samodzielne skomponować landing page swojego projektu, zamieszczać informacje i edytować content o projekcie publikowany na naszej platformie z poziomu panelu użytkownika.
 7. Ulepszony interfejs dla wersji mobilnej – można spodziewać się wielu ulepszeń dla wersji mobilnej naszej platformy. W przyszłości być może powstanie także aplikacja, by korzystanie z Tecra Space było jak najwygodniejsze.
 8. Tokeny NFT – będą częścią pakietów inwestorskich i źródłem niepowtarzalnych bonusów za wsparcie projektu. Wartość każdego z nich będzie unikalna i ustalana przez twórcę.

O wszelkich zmianach i nowościach będziemy informowali na bieżąco, a tymczasem zachęcamy, abyście sami przekonali się o najnowszych możliwościach nowej wersji platformy Tecra Space! Możecie zrobić to biorąc udział w pierwszym projekcie, który oficjalnie rozpoczyna swoją zbiórkę – farma fotowoltaiczna firmy Expanse Plus.

Jeśli macie jakiekolwiek sugestie co do funkcjonowania platformy, zachęcamy do kontaktowania się z nami na Telegramie! Tecra Space jest przestrzenią stworzoną specjalnie dla Was – wasz feedback i zadowolenie są dla nas najcenniejsze!

Udostępnij w social mediach: