Te trzy aktywa kryptograficzne są gotowe do rozpalenia nowego altsezonu

Czołowy analityk kryptowalut, Michaël van de Poppe, przedstawia swoją opinię na temat możliwości nowego sezonu alternatywnego i zwraca uwagę na trzy aktywa, które wydają się gotowe na nowe wybicia.

W nowym filmie Van de Poppe mówi swoim 103 000 subskrybentom, że pomimo ostrej korekty pod koniec maja, w wyniku której Bitcoin spadł do 30 000 USD, w nadchodzących tygodniach może pojawić się altsezon.

Van de Poppe zauważa, że ​​ogólna kapitalizacja rynkowa altcoinów jest nadal wyższa od 21-dniowej tygodniowej średniej kroczącej (21 WMA), co oznacza, że ​​hossa na altcoinach prawdopodobnie się nie zakończyła.

Nadal działamy powyżej 21 WMA, co oznacza, że ​​szanse na kontynuowanie grindowania w górę są znaczne…

Wiele altcoinów osiągnie nowe szczyty w swoich parach USD i Bitcoin. To, że kapitalizacja rynkowa altcoina utrzymuje się obecnie powyżej 21 WMA, jest bardzo byczym wyzwalaczem i dobrym sygnałem rozpędu, który mamy, dzięki czemu założenie [jest], że możemy kontynuować szlifowanie i że wciąż mamy bardzo mocne lato na altcoiny…

Czy dostaniemy duży sezon altcoinowy? Teza jest nadal aktualna i nadal zakładam, że będą kontynuować swój rozmach. Czas zacząć akumulować.

Jeśli chodzi o altcoiny, które Van de Poppe ma obecnie na oku, trader wspomina o zautomatyzowanym animatorze rynku Curve Finance (CRV), który, jak twierdzi, jest bliski odzyskania 100-dniowej i 200-dniowej średniej kroczącej w swojej parze Bitcoin ( CRV/BTC) i wznowienie wynurzania.

CRV znajduje się obecnie w strefie oporu, działając w jednym, ale możemy założyć i oczekiwać, że cofamy się powyżej 100 i 200-dniowej średniej kroczącej, zapewniając nam tam wsparcie. Wtedy możemy zacząć wychodzić z tego zakresu akumulacji w kierunku nowych maksimów.

Handlowiec zauważa również, że platforma pożyczek cross-chain KAVA wydaje się być gotowa do osiągnięcia nowych rocznych maksimów w stosunku do Bitcoina (KAVA/BTC) po spadku poniżej wskaźników 100 i 200-dniowej średniej kroczącej.

Widzimy, że osiągamy wyższe szczyty i wyższe dołki, a pęd zaczyna się zmieniać… w którym wchodzimy w nowy cykl dla KAVA. Odzyskujemy poniesione przez nas straty.

KAVA wróciła do około 5,00 USD w momencie pisania, całkiem nieźle odzyskując po spadku do około 2,50 USD, pod koniec maja.

Ethereum, które Van de Poppe nazywa „kluczowym wskaźnikiem momentum dla altcoinów”, próbuje przełamać opór około 2900 USD. Analityk zauważa, że ​​ostatnio Ethereum wydaje się dobrze utrzymywać strefę wsparcia 2600 USD, ale musi przekroczyć poziom 2900 USD, aby kontynuować wzrost do 3400 USD.

Im większy opór na poziomie 2900 USD zostanie przetestowany, tym słabszy się stanie. 

Źródło: TheDailyHodl

Udostępnij w social mediach: