Takich fajerwerków możemy się spodziewać w Cardano

Cardano przeszło trudną podróż w 2022 roku. Pomimo zaprezentowania, silnych podstaw rozwoju, cena ADA nie była taka sama. Był to jeden z powodów, dla których ADA nie zauważyła ogromnego popytu ze strony inwestorów podczas ostatniego rajdu.

Jednak ten scenariusz może się wkrótce zmienić. Traderzy Cardano mogą spodziewać się fajerwerków, ponieważ sieć będzie kontynuować kampanię wzrostu.

Rozświetlając niebo

W czasie publikacji, Cardano zyskał ponad 13% w ciągu tygodnia i 25% w ciągu dziesięciu dni, przekraczając granicę 0,5 USD na CoinMarketCap.

Tymczasem wydaje się, że długoterminowi inwestorzy i byczy traderzy powrócili do tej wschodzącej sieci. Spójrz na historię średnich stóp finansowania opisaną poniżej.

Źródło: Santiment

Tutaj stawki finansowania reprezentują płatności dla traderów, którzy zajmują długie (lub krótkie) pozycje na ADA. Dodatnie stawki wskazują na siłę wśród kupujących, którzy chcą zająć pozycję długą (byki), podczas gdy stawki ujemne wskazują na większą siłę wśród handlowców zajmujących się krótkimi pozycjami (niedźwiedzie).

W obecnej sytuacji ADA wykazała dodatnie stopy finansowania, ponieważ krótkie pozycje zostały zlikwidowane.

Oprócz tego, wolumen był świadkiem gwałtownego wzrostu na Santiment. Rzeczywiście, był to znak, że inwestorzy/handlowcy wzmocnili swoją wiarę.

Takie wzloty, niezależnie od siły inwestorów, prowadzą do, a raczej rysują ogólny optymistyczny obraz.

Co więcej, najnowszy cotygodniowy raport dewelopera Cardano Input Output Global (IOG) rzuca dodatkowe światło na ten wzrost.

Liczba projektów opartych na Cardano wzrosła do 1040 do 22 lipca. W porównaniu z 943 zaledwie dwa miesiące temu.

Co więcej, liczba projektów tokenów niewymiennych działających na blockchainie Cardano wzrosła do ponad 6300, podczas gdy liczba tokenów natywnych wydanych na tym blockchainie, wyniosła do 5,5 miliona.

Co więcej, społeczność Cardano kontynuowała afrykańską kampanię pomimo bessy. Adaverse, akcelerator ekosystemu Cardano, wziął udział w rundzie finansowania nasion dla Afriguild, która jest afrykańską gildią gier blockchain i zdecentralizowaną organizacją autonomiczną (DAO).

Podsumowując, ADA wygląda na silną, co podkreślają różni analitycy. Ale wciąż istnieje mur oporu.

Udostępnij w social mediach: