Szansa Bitcoina – wykorzystaj szansę, jaką dają Ci kryptowaluty.

Szansa Bitcoina Kanga.Exchange
Kanga.Exchange

Kryptowaluty coraz częściej pojawiają się w naszej rzeczywistości. PayPal, VISA, Mastercard – te firmy już jakiś czas temu połączyły świat finansów tradycyjnych i wirtualnych.

Technologia blockchain i kryptowaluty to fakty, które trudno ignorować. W zależności od naszego poziomu wiedzy mogą być zarówno szansą jak i zagrożeniem.

Świadomy użytkownik będzie zdawał sobie sprawę nie tylko z tego, że bitcoin nie zawsze oznacza zyski, a przelewy w blockchainie nie działają jak przelewy bankowe. Będzie też potrafił zadbać o swoje bezpieczeństwo wiedząc co to jest klucz prywatny czy portfel sprzętowy. No i najważniejsze – świadomy użytkownik będzie wiedział jak nie dać się zwieść scammerom, którzy operując zaawansowanymi technikami manipulacji żerują na ludzkiej naiwności.


Twórcy Kanga Exchange, Szczepan Bentyn i Liga BTC są świadkami takich zachowań na co dzień. Przeszli tę drogę wiele lat temu i dziś wiedzą, na co zwracać uwagę i jak omijać pułapki. Uzbrojeni w wiedzę i doświadczenie chcą edukować i przestrzegać, tak aby każdy świadomie poruszał się w nowej, pełnej zarówno możliwości jak i zagrożeń rzeczywistości. 


W tym celu przygotowali oni ofertę bezpłatnych webinarów: “Szansa Bitcoina”. Podczas tych spotkań będzie można dowiedzieć się jak z zyskiem kupić i sprzedać kryptowalutę, poznać sposób działania technologii blockchain, a także przekonać się jak można zadbać o bezpieczeństwo swoich środków. Webinary dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się niezbędnych podstaw lub utrwalić dotychczasową wiedzę. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 6.04.2021 – 8.04.2021r. w godzinach 19:00 – 21:00. Aby wziąć udział, wystarczy zapisać się wypełniając formularz pod adresem: https://szansabitcoina.pl/.

Udostępnij w social mediach:

Dodaj komentarz