Synapse Network: pierwszy, cross-chainowy ekosystem inwestycyjny

Do partnerów Synapse Network należą Black Dragon, Dutch Crypto Investors, Moonwhale, Chainlink, OIG, ICO HUB, Crypto Weekly, Minted Lab i CSP DAO.

Cross-chain Synapse Network

Specjalista w dziedzinie technologii cross-blockchain, Synapse Network, opracowuje pierwszy ekosystem inwestycyjny cross-chain oparty na technologii blockchain.

Będzie oferować pięć produktów cross-chain dla sektora kryptowalut. W tym cross-chain DEX i DeFi marketplace, chain agnostic launchpad łączący projekty i prywatnych inwestorów. Umożliwi inwestycje w startupy na wczesnym etapie, a także akcelerator i inkubator dla startupów i przedsiębiorców, gdzie pomysły są przekształcane w działające projekty.

Będzie również Syndykat Inwestycyjny zaufanych i wiarygodnych funduszy VC, aniołów biznesu, partnerów technologicznych, inwestorów prywatnych i projektów blockchain. Zapewniając szybki dostęp do kapitału, technologii i partnerstwa.

Ograniczenie ekosystemów

Wraz z rozwojem rynku kryptowalut i pojawianiem się nowych monet, inwestorzy kryptowalutowi dążą do ograniczenia liczby aplikacji, ekosystemów, portfeli, z których korzystają i do uproszczenia sposobu inwestowania. Zamiast tego szukają prostego rozwiązania typu “one-stop-shop”, aby skonsolidować swoje transakcje i inwestycje.

Synapse Network posiada obecnie żywy, działający produkt cross-chain launchpad. Pozwala inwestorom alokować swoje środki w projekty oparte na różnych blockchainach. Ethereum, Binance SmartChain, Solana, Polygon i wielu innych popularnych blockchainach.

Kontrastuje to z rozwiązaniem multichain, gdzie trzeba inwestować w jeden z wielu ekosystemów. Firma Synapse przeprowadziła wczesną przedsprzedaż społeczności przy użyciu swojego produktu. Obecnie wystawia na sprzedaż startupy/projekty oparte na wielu łańcuchach bloków. Umożliwia inwestorom korzystającym z produktu inwestowanie w inwestycje między łańcuchami.

Ponadto zebrała prawie 2 000 000 USD z rund finansowania venture capital i społecznościowego. Obecni partnerzy to Black Dragon, Dutch Crypto Investors, Moonwhale, Chainlink, OIG, ICO HUB, Crypto Weekly, Minted Lab i CSP DAO.

Team

Współzałożyciel Synapse Network Paweł Łaskarzewski jest dyrektorem ds. technologii i architektem rozwiązań korporacyjnych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Ma doświadczenie w projektach na dużą skalę. Posiada silne umiejętności rozwiązywania problemów i rozwoju biznesu, wypełniając lukę pomiędzy innowacjami technologicznymi, biznesem i operacjami. Paweł pracował dla kilku międzynarodowych firm, takich jak Citibank, EuroSport i B/E Aerospace. Był również współzałożycielem kilku udanych startupów, w tym Molecule.one, Kiwi Jobs i Absolvent Group.
Jego współzałożyciel, seryjny przedsiębiorca i inwestor Michał Domarecki. Założył i prowadził kilka odnoszących sukcesy firm na całym świecie w dziedzinie IT, transportu i logistyki. Jest zaangażowany w kryptowaluty od ponad sześciu lat. Aktywnie inwestując i doradzając startupom blockchain oraz współpracując z takimi markami jak Crypto.com i zakładając Gems Reviews.
Współzałożyciel Synapse Network, Paweł Łaskarzewski, skomentował:

“Rewolucja cross-chain to kolejny duży krok w ewolucji blockchain, więc jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy jedynym graczem na rynku, który oferuje tę technologię. Cross-chain oznacza, że możesz wybrać dowolny łańcuch, a nawet kilka naraz, dla dowolnej inwestycji, której pragniesz.”

Udostępnij w social mediach: