SUBME – sprzedaż tokenów rusza dziś o 18.00

Polski projekt SUBME rozpoczyna dziś sprzedaż swoich tokenów.

Czym jest SUBME, jakie problemy rozwiązuje, co chcą osiągnąć jego twórcy?
Oto kilka podstawowych informacji, jakie znajdziemy na stronie:

Idea Subme sięga znacznie dalej niż tylko subskrypcja, aby otrzymać swój ulubiony, produkt lub usługę. 
Odkryjmy!

Subme umożliwia użytkownikom tworzenie własnych ofert dla różnych subskrypcji. 
Platforma została stworzona, aby ułatwić codzienne życie dzięki kompleksowej aplikacji. Nasi użytkownicy nie muszą pamiętać o comiesięcznym kupowaniu materiałów eksploatacyjnych, umawianiu się na powtarzające się usługi, czy oszczędzaniu na przyszłość.

Subskrypcje Netflix, Spotify, Tidal, HBO GO, Microsoft Office 365 i Photoshop  są trudne do jednoczesnego zarządzania i łatwo o nich zapomnieć. Oznacza to, że ostatecznie płacisz za usługę, z której tak naprawdę nie korzystasz. Co by było, gdybyś mógł zarządzać tym WSZYSTKIM w jednym miejscu? Witamy w świecie Subme!

Z Subme możesz zapisać się na oszczędzanie! Fundusze emerytalne, DCA na Bitcoin lub inne inwestycje mają sens tylko w perspektywie długoterminowej. Możesz także sfinansować swoje następne wakacje! Pieniądze trafiają do biura podróży co miesiąc, a wybrane przez Ciebie wakacje czekają na Ciebie pod koniec okresu abonamentowego.

W trzech pierwszych rundach (Seed, Private, Public 1 – lottery) projekt zebrał sumę 1 100 000 USD. Jak powiedzie sie dzisiejsza runda, okaże się w krótce.

Polski zespół jest nastawiony na ułatwienie życia jego użytkownikom i inteligentnym zarządzaniu subskrybcjami ale również do zarządzania swoimi inwestycjami.

W mapie drogowej, możemy poznać jakie plany zostaną zrealizowane w najbliższym czasie.

Poznaj zespół:

Będziemy Was informować o postępach projektu na bieżąco.

Udostępnij w social mediach: