Stellar Lumens – analiza 12 kwietnia

Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej 13,27 miliardów dolarów, wartość Stellar Lumens również rośnie w czasie. 

Jedenasty co do wielkości cyfrowy zasób, Stellar Lumens, pod względem kapitalizacji rynkowej odnotowuje silny wzrost wartości. Zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku dni. Między 10 a 11 kwietnia XLM był świadkiem 36% wzrostu, co spowodowało wzrost jego ceny z 0,5713 USD do 0,6550 USD. Jednak cena cofnęła się o 12% i był obecnie sprzedawany na poziomie 0,5827 USD.

Wykres Stellar Lumens 1-godzinny

Źródło: XLMUSD na TradingView

Powyższy wykres XLM wskazał, że wzrost na rynku osiągnął szczyt na poziomie 0,6550 USD, po czym zaczął się korygować. Cena spadła w ramach dwóch kolejnych kanałów malejących i obecnie była obsługiwana na poziomie 0,5757 USD.

Ten trend spadkowy zapowiada kolejny spadek na rynku XLM.

Argumenty

Po szybkim ruchu w zakresie akcji cenowej, zmienność opuściła rynek, gdy wstęgi Bollingera się zbiegły. Spadająca cena przyczyniła się do spadku zmienności na rynku. Podczas gdy linia sygnału przesunęła się powyżej świec, wskazując na cenowy spadek.

W międzyczasie, względny indeks siły (RSI) był blisko strefy równowagi na poziomie 48. Jednak rosnący impet niedźwiedzi może skutkować wzrostem presji sprzedażowej i zepchnąć wartość XLM dalej w dół. Może to być możliwe, jeśli XLM przekroczy wsparcie przy 0,5757 USD.

Wnioski

Na aktualnym wykresie Stellar Lumens odnotowano falowy ruch monety. Chociaż cena była świadkiem silnego trendu wzrostowego, w końcu doszło do korekty. Cena spadła w dwóch kanałach spadkowych, a jeśli przekroczy bezpośrednie wsparcie, możemy oczekiwać, że wartość spadnie do poziomu 0,5491 USD. Jeśli jednak wzrośnie presja kupna, wybicie z tej formacji może być bycze i może ponownie przetestować opór na 0,6103 USD.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.