Stellar Lumens, Algorand, Dash. Analiza 21 maja

Liderzy rynkowi, Bitcoin i Ethereum, jeszcze nie odzyskali kluczowych poziomów po spadku kryptowalut, przy czym BTC nadal kosztuje około 40 000 USD, a ETH – 2700 USD. 

Alty, takie jak Stellar Lumens, Algorand i Dash, wszystkie wykazywały podobne zachowania – potoczyły się wraz z szerszym rynkiem, wzrosły na krótko po okresie kupna, ale pozostały ograniczone poniżej odpowiednich poziomów oporu.

Stellar Lumens [XLM]

Źródło: XLM / USD , TradingView

Podczas gdy większość altów wzrosła wczoraj, kiedy Bitcoin odzyskał na krótko 41 000 USD, Stellar Lumens nie zdołał osiągnąć znacznego poziomu. Po szerszym spadku na rynku, XLM spadł nisko do 0,3 USD. Znalazł wsparcie na 0,455 USD i znalazł się poniżej oporu 0,538 USD. Niedźwiedzie warunki były trwałe, ponieważ świece przesunęły się poniżej 200-SMA (zielony) na 4-godzinnym wykresie.

Z drugiej strony inwestorzy, którzy chcą zająć pozycję długą, mogą otwierać zlecenia kupna na wypadek, gdyby XLM ześlizgnął się w kierunku wspomnianej wcześniej linii wsparcia, ale powinni uważać na kolejne spadki. RSI pozostawały na terytorium niedźwiedzi poniżej 40. Jednak pęd wydawał się być wzmocnieniem na zwyżkową stronę, zgodnie z awesome Oscillator .

W przypadku ruchu w kierunku północnym, wzrost powyżej 200-SMA i oporu 0,572 USD może spowodować 10% skok w kierunku 0,607 USD.

Algorand [ALGO]

Źródło: ALGO / USD , TradingView

Odzyskiwanie Algoranda zostało zatrzymane przy oporze 1,117 USD, a kryptowaluta przesunęła się w bok w ciągu ostatnich kilku sesji. Podobnie jak większość innych altów, ALGO radziło sobie słabo po szerszej wyprzedaży na rynku. Cena ALGO spadła o 31% w ciągu zaledwie jednego dnia i zbliżyła się do najniższego poziomu z końca lutego na poziomie 0,954 USD.

Bycze przecięcie w MACD sugerowało, że kolejne spadki są mało prawdopodobna, a ALGO utrzyma swój poziom nawet w najgorszym scenariuszu. Chaikin Money Flow wzrosło ponad pół linii kiedy kapitał instytucjonalny wpłynął z powrotem w kierunku krypto-aktywów.

20% skok w kierunku 200-SMA byłby możliwy przy zwyżkowym wyniku, ale przebicie powyżej pułapu 1,38 USD w dużej mierze zależałoby od szerszych wskazówek rynkowych.

Dash [DASH]

Źródło: DASH / USD , TradingView

Korzystając ze spadku Dash z 439,15 USD do 120,76 USD, za pomocą narzędzia Fibonacciego wyróżniono kilka ważnych obszarów. Dash znalazł wsparcie na poziomie 78,6% Fib (187 USD) i skierował się w stronę kluczowej 61,8% (240,5 USD) strefy Fibonacciego. Co ciekawe, ten kluczowy obszar zbiegł się z 20-SMA (czerwony), a jego odzyskanie może spowodować 28% skok ceny w kierunku 50-SMA (czarny) i 38,2% strefy Fib (315,7 USD). Jednak wzrost prawdopodobnie nastąpiłby w ciągu kilku dni, a nie nagłej podwyżki cen.

The Awesome Oscillator  (zielone paski) wskazywały, że bull run był w przygotowaniu. Stochastic RSI porusza się w kierunku strefy wykupienia i DASH może zobaczyć ruch boczny na $ 240.5, przed następnym wystrzałem do góry.

Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: