Stellar, EOS, Vechain | Analiza: 28 marca

Podczas gdy Bitcoin poradził sobie z korektą cen na początku tygodnia, wiele altcoinów na rynku kryptowalut również poszło w jego ślady. Jednak wpływ spadku ceny Bitcoina nie był jednolity na rynku altcoinów. 

W przypadku Stellar i Vechain korekta ceny nie wpłynęła na konsolidującą się cenę poprzez znaczące marże; jednak tak nie było w przypadku EOS .

Stellar [XLM]

Źródło: 
XLM / USD , TradingView

Stellar nadal notował cenę w okolicy 0,38 USD po tym, jak nie udało mu się przełamać oporu 0,44 USD przez ponad miesiąc. Moneta odnotowała wzrost o 1,74 procent w ciągu ostatniego dnia po tym, jak jej cena spadła w ciągu ostatniego tygodnia. Jeśli obecny zakres wsparcia około 0,35 USD zawiedzie, XLM może odnotować dalszy spadek do około 0,28 USD w nadchodzącym tygodniu.

Wskaźnik MACD pokazał obecność bessy na rynku XLM w najbliższym czasie. Przeszedł niedźwiedzią zwrotnicę, a sygnał obecnie znajduje się powyżej linii MACD. Wskaźnik RSI wykazywał pewną dywergencję, kontynuując oddalanie się od strefy neutralnej.

EOS 

Źródło: 
EOS / USD , TradingView

EOS jest obecnie 29 największą kryptowalutą o kapitalizacji rynkowej przekraczającej 3,9 miliarda dolarów. W momencie pisania moneta była wyceniana na 4,15 USD i była świadkiem zwiększonej zmienności w ubiegłym tygodniu, co doprowadziło do 9-procentowego wzrostu w ciągu ostatniego dnia. Istnieje silny opór wokół 4,45 USD i dwa silne wsparcia na 3,8 USD i 3,5 USD, które mogą pomóc EOS w przypadku materializacji trendu spadkowego.

Wstęgi Bollingera zilustrowały ogromną zmienność na rynku EOS ponad miesiąc temu i od tego czasu ulegają konwergencji i w tej chwili nie ma dużej zmienności w ruchu cenowym monety. RSI wyglądał obiecująco, gdyż przesunął się w kierunku strefy wykupienia, co implikuje skokowy wzrost ceny w krótkim okresie.

Vechain [VET]

Źródło: 
VET / USD , TradingView

Cena Vechain przeszła fazy ruchów bocznych, ale na dłuższą metę była w stanie utrzymać stałego trendu wzrostowego. Cena monety wzrosła od początku miesiąca pomimo krótkich korekt. W chwili pisania tego tekstu VET był sprzedawany po 0,092 USD i po raz kolejny próbował przełamać swój natychmiastowy opór na 0,099 USD. Istnieją również dwa silne wsparcia na poziomie 0,078 USD i 0,061 USD, gdyby zwyżkowa tendencja zniknęła.

Wstążki EMA ustabilizowały się teraz poniżej aktualnej ceny transakcyjnej monety i oferują wsparcie. Może to utrzymać cenę na obecnym poziomie i pomóc przełamać jej bezpośredni opór. Wskaźnik stochastyczny również wyglądał byczy, ponieważ pozostawał w strefie wykupienia.

Źródło/tłumaczenie: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.