Solana spada o 12%. Rynki kryptowalut wciąż krwawią

Solana spadła o około 12% w ciągu ostatnich 24 godzin, ponieważ rynek nadal się wykrwawia po spadku FTX.

Rynek kryptowalut nadal się wykrwawia, a w ciągu ostatnich 24 godzin jego całkowita kapitalizacja spadła o kolejne 20 miliardów dolarów.

Większość monet jest mocno na minusie, a ogólne nastroje pozostają szczególnie negatywne i spodziewane jest dalsze rozprzestrzenianie się skutków upadłości FTX.

Cena Bitcoina wciąż spada

Cena Bitcoina wynosi obecnie około 16 500 USD, co oznacza spadek o 2,1% w ciągu ostatnich 24 godzin. Daje to całkowitą stratę do około 22,6% w ubiegłym tygodniu.

W ciągu ostatniego dnia handel BTC był stosunkowo płaski. Próbował przebić się powyżej 17 000 USD, ale wysiłki okazały się daremne i obecnie znajduje się znacznie poniżej tego poziomu.

btc_price_chart_131101
Źródło: Binance przez TradingView

Zmniejsza się również wolumen. CoinGecko ujawnia, że ​​24-godzinny wolumen obrotu wynosi obecnie 46 miliardów dolarów. Likwidacje w tym samym okresie wynoszą około 52 milionów dolarów.

Altcoiny również na czerwono

Jak wspomniano powyżej, większość kryptowalut jest dziś notowana na minusie.

altcoins_heatmap_131101
Źródło: Quantify Crypto

ETH spadł o około 3%, czyli mniej więcej tyle samo co Binance Coin (BNB). ADA straciła prawie 4%, natomiast MATIC 4,7%. Warto jednak zauważyć, że upadek MATIC jest również powiązany z doniesieniami, że haker FTX wyrzucił na rynek miliony tokenów MATIC w ciągu ostatnich 24 godzin.

W ciągu ostatniego dnia kryptowalutą, która zyskała najwięcej, jest token Trust Wallet – TWT. To aż o 34%. DYDX zajmuje drugie miejsce, notując wzrost o 27% w tym samym okresie.

Najwięcej stracił token CRO firmy CryptoCom – około 18%, a następnie Huobi Token i Solana.

Ogólnie rzecz biorąc, nastroje na rynku pozostają szczególnie przygnębione, według AlternativeMe, na obszarze skrajnego strachu.

Udostępnij w social mediach: