Shiba Inu pozbywa się tagu memecoina i wprowadza się do DAO

Zespół Shiba Inu ujawnił uruchomienie swojego DAO. Twórcy tokena powiedzieli, że jest to zgodne z ich celem, jakim jest osiągnięcie pełnej decentralizacji.

Doggy DAO

Według twórców, sensacyjna kryptowaluta zyskuje DAO. Oczekuje się, że DAO, nazwany Doggy DAO, będzie regulować decyzje dotyczące proponowanej wymiany ShibaSwap. Prawo głosu ma zostać przyznane członkom społeczności, którzy postawili swoje tokeny $Bone, aby otrzymać $tBONE.

Użytkownicy będą wybierać, w jaki sposób wypłaty tokenów są rozdzielane między wiele pul płynności w wersji beta DAO, znanej jako DAO 1. W swoim poście na blogu zespół powiedział:

Nagradzane pule płynności będą w pełni decydowane przez użytkowników… to pozwala uniknąć Deweloperzy przed dokonywaniem tych właśnie wyborów.

Pewien poziom sceptycyzmu był konsekwentny w komentarzach na Twitterze. Niektórzy użytkownicy uważali, że token $Bone może mieć pierwszeństwo przed natywnym tokenem SHIB.

Najwyraźniej kość jest nowym celem zespołu shib. Może powinienem sprzedać mój shib lub wymienić go na kość… zobaczmy, w którą stronę pójdzie.

powiedział jeden z użytkowników.

Użytkownicy będą mogli głosować, umieszczając swoje tokeny na innych listach i parach kryptowalut. Jest to funkcją mającą na celu wniesienie depozytów płynnościowych dla innych aktywów. Przewiduje się, że głosowanie tego typu odbywać się będzie co dwa tygodnie, z udziałem co najmniej 30 par.

DAO 1 koncentruje się na zapewnieniu społeczności natychmiastowej możliwości decydowania, które projekty kryptograficzne i pary w pulach ShibaSwap WOOF będą należeć oraz w jaki sposób zostaną rozdzielone nagrody $BONE (punkty alokacji).

przeczytaj wpis na blogu .

Doggy DAO będzie wdrażane etapami, co umożliwi społeczności łatwe zrozumienie procesu. DAO 2 pozwoli członkom społeczności podejmować decyzje dotyczące projektu Shiba Inu.

Shiba Inu rośnie i walczy z tagiem memcoina

Shiba Inu był najpopularniejszym tokenem w 2021 roku, pokonując nawet Bitcoina pod względem popularności detalicznej i jego rywala Dogecoina. Zasób był jednym z najczęściej wyszukiwanych przez Google aktywów kryptograficznych i jednym z najczęściej tweetowanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki niezwykłym zyskom, które osiągnął.

Shiba Inu wzrósł o ponad 43 000% w 2021 roku dzięki wsparciu tętniącej życiem społeczności, która ostatnio widziała, jak notuje się na giełdach takich jak Kraken.

Społeczność jednak naciska na walkę z narracją o memach. Uruchamiając swoją zdecentralizowaną wymianę, a teraz jej DAO, aby umożliwić większe zaangażowanie inwestorów instytucjonalnych. Obecnie token znajduje się za rywalem Dogecoin. Kapitalizacja rynkową wynosi 4 miliardy USD i nadal ma nadzieję, że go wyprzedzi.

Udostępnij w social mediach: