Shiba Inu na Robinhood. Petycja zebrała ponad 254 000 podpisów

Petycja od grupy kryptowalut Shiba Inu, która wzywa do 300 000 podpisów od zwolenników, aby przekonać Robinhood do umieszczenia tokena SHIB, jest na dobrej drodze, aby stać się jedną z najczęściej podpisanych petycji na Change.org po zdobyciu 253 763 podpisów.

Petycja, która została opublikowana przez Tristana Luke’a 10 maja tego roku, jest jednym z wielu punktów sprzedaży wykorzystywanych przez grupę do lobbowania za wielkimi listami giełdowymi i dodawaniem ich jako metody płatności w sklepach internetowych. Biorąc pod uwagę ogromne poparcie dla obecnej petycji, społeczność SHIB wydaje się być na dobrej drodze, aby z powodzeniem skierować Robinhood na jej listę. Jeśli się powiedzie, aukcja będzie oznaczać kolejny ogromny postęp dla tokena. Zaledwie w zeszłym miesiącu społeczność Shiba Inu umieściła na Coinbase listę SHIB poprzez kolejną petycję, w której podpisało się 41 406 zwolenników.

Shiba Inu na Coinbase

Po ogłoszeniu aukcji na Coinbase, społeczność odnotowała ogromne obroty SHIB. Przed notowaniem 24-godzinny wolumen obrotu wynosił zaledwie 0,5 miliarda USD, ale teraz, według danych CoinMarketCap, wynosi średnio 2 miliardy dolarów dziennie. Te same dane pokazują, że cena SHIB wzrosła o ponad 200% od ostatniego miesiąca. Shiba Inu, który jest podróbką mema Dogecoin, stawia na postęp i popularność Dogecoina na Robinhood. Lobbing ten sprawił, że kryptowaluta znalazła się w pierwszej dwudziestce pod względem kapitalizacji rynkowej, obecnie na poziomie 10,1 miliarda USD. Podobnie jak Dogecoin, w dużej mierze opiera się na memach i dramatach, aby przetrwać i nie podąża za Bitcoinem.

LIsting na Robinhood

Biorąc pod uwagę ogromny sukces po liście Coinbase, listing w aplikacji Robinhood byłaby również przydatna, biorąc pod uwagę popularność aplikacji w Stanach Zjednoczonych. Aplikacja poinformowała, że ​​w drugim kwartale tego roku osiągnęła 50% swoich przychodów opartych na transakcjach z transakcji kryptograficznych, z czego większość – około 62% przychodów pochodzących z transakcji Dogecoin.

Grupa Shiba Inu opublikowała również wiele innych petycji na Change.org, w tym prośbę o dodanie jako tokena płatności na giełdach Apple, Bitso i eToro. Wysłała również petycję o umieszczenie na giełdzie Gemini. Shiba Inu prowadzi również wiele lobbingu na rzecz umieszczania na tych platformach, zwłaszcza na Twitterze, wykorzystując popularne postacie.

Tesla i płatność Shiba Inu?

Tesla może również prawdopodobnie dać ucho społeczności i dodać SHIB jako token płatności dla pojazdów Tesli, ale petycja wzywająca do tego ma tylko 104 zwolenników i ma przed sobą długą drogę. Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, który otwarcie wyraził zainteresowanie tokenami memów i wsparciem dla Dogecoin, również napisał na Twitterze o Shiba Inu. Na początku tego miesiąca tweet jego szczeniaka Shiba Inu, zdjęcie Floki, spowodował wzrost ceny SHIB o 30 procent w mniej niż 24 godziny.

Udostępnij w social mediach: