Rollercoaster Bitcoina trwa, CRO odzyskuje 12% w ciągu nocy

Cena Bitcoina poszybowała w górę w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy CRO Crypto.com odzyskało ponad 12% z dnia na dzień.

Rynek kryptowalut jest mniej więcej tam, gdzie był 24 godziny temu, ale w międzyczasie wiele się wydarzyło. Cena BTC poszybowała w górę, podobnie jak większość altcoinów. W tym CRO.

Całkowita kapitalizacja rynkowa utrzymuje się na stałym poziomie około 890 miliardów dolarów, dodając 10 miliardów dolarów w ciągu dnia. Dominacja Bitcoina spadła bardzo nieznacznie i obecnie wynosi 36,6%.

Rollercoaster Bitcoina

Cena BTC gwałtownie wzrosła po tweetach Elona Muska i CZ Binance. Ten ostatni ogłosił fundusz odbudowy branży, którego celem jest pomoc solidnym, ale zagrożonym projektom kryptograficznym po upadku FTX.

Cena wzrosła do najwyższego w ciągu dnia poziomu 17 190 USD na Binance, ale spotkała się z ostrym oporem. Niedźwiedzie były w stanie zepchnąć ją z powrotem do najniższego poziomu 16 191 USD w ciągu dnia.

btc_price_chart_151101
Źródło: Binance przez TradingView

Jak widać na powyższym wykresie, cena zdołała się odbić i obecnie znajduje się na poziomie około 16 800 USD.

CRO CryptoCom odzyskuje 12%

Altcoiny również odbyły szaloną jazdę w ciągu ostatnich 24 godzin. Niektórym udało się wyprzedzić, podczas gdy inni pozostają w tyle. Na przykład Ethereum jest mniej więcej na wczorajszym poziomie, podczas gdy BNB i MATIC odnotowują niewielkie straty.

heatmap_crypto_151101
Źródło: Quantify Crypto

Z drugiej strony XRP Ripple’a zdołało odzyskać znaczne 10% w ciągu dnia. To samo dotyczy CRO Crypto.com. Rodzima kryptowaluta platformy wzrosła o ponad 12%, odbudowując się po wcześniejszym spadku. Dzieje się tak dlatego, że prezes spółki, Kris Marszałek, odrzucił niedawną krytykę dotyczącą wypłacalności giełdy i powiedział, że jej bilans pozostaje silny pomimo wzrostu liczby wypłat.

Tymczasem nastroje na rynku pozostają w stanie skrajnego strachu, zgodnie z Cryptocurrency Fear and Greed Index.

Całkowita likwidacja w ciągu ostatnich 24 godzin wynosi 88 milionów dolarów, co wskazuje na malejący wolumen na rynku instrumentów pochodnych, pomimo burzliwej ceny Bitcoina.

Udostępnij w social mediach: