Robinhood dodaje SHIB do swojej ankiety preferencji klientów

Wygląda na to, że Robinhood może właśnie pomyśleć o wprowadzeniu SHIB, ponieważ uwzględnił monetę w swojej ostatniej ankiecie dla klientów.

Według niedawnego tweeta na znanym koncie SHIB na Twitterze, @ShibalnuNews, aplikacja Robinhood może rozważać dodanie waluty memu „Zabójca Dogecoinów” do listy aktywów handlowych.

Robinhood bada, czy użytkownicy lubią SHIBĘ

Użytkownik Twittera udostępnił zrzut ekranu ankiety, który został do niego wysłany e-mailem. W nim Robinhood wyraźnie prowadzi badania rynku dotyczące preferencji swoich klientów dotyczących kryptowalut, uważa @ShibalnuNews.

Ankieta pyta, czy użytkownicy kupili którekolwiek z kryptowalut z listy w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Ta lista obejmuje Cardano, XRP, a także meme crypto DOGE i Shiba Inu (SHIB).

Społeczność spodziewa się, że Robinhood wkrótce doda wsparcie dla handlu SHIB. Mając nadzieję, że spowoduje to wzrost ceny do co najmniej 0,01 USD.

Wcześniej w tym tygodniu U.Today poinformował, że moneta mem została wymieniona przez rywala Robinhooda – Public. Wcześniej SHIB został dodany przez ZebPay (najstarszą giełdę kryptograficzną w Indiach) i BtcTurk (największą i najstarszą giełdę cyfrową w Turcji).

Kandydat do Senatu USA wstępuje do armii SHIBA INU

W piątek, Shannon Bray, kandydat do Senatu USA 2022, dołączył do armii Shiba Inu.

Na Twitterze stwierdził, że kiedy SHIB powróci do poziomu 0,00003 USD, może wkrótce osiągnąć nowe ATH

Poprzedni historyczny szczyt, na który uderzyła moneta memowa w tym roku, wynosił 0,0000388 USD 10 maja. W momencie pisania tego tekstu moneta zmieniła wartość na 0,00002801 USD, zgodnie z danymi dostarczonymi przez CoinMarketCap.

Tymczasem petycja na Change.org skierowana do Robinhood, aby umieścić go na liście Shiba Inu, przekroczyła 285 000 zwolenników, którzy ją podpisali.

Jednak w niedawnym wywiadzie dyrektor generalny Robinhood Vladimir Tenev nie potwierdził ani nie odrzucił pogłosek, że firma wkrótce wprowadzi na giełdę SHIB.

Udostępnij w social mediach: