Rewolucja w ochronie zdrowia? Solve.Care wydaje protokół Care

Care.Protocol jest kamieniem milowym dla sieci Solve.Care. Pradeep Goel, CEO, 25 marca, podczas transmisji na żywo z Rajem Kushawaha, głównym architektem rozwiązań, ujawnili Care.Protocol.

Kamień milowy w historii Solve.Care

To przemyślane, skrupulatne rozwiązanie, którego twórcy uważają, że pomoże w płynnym przejściu świadczenia usług medycznych do świata cyfrowego.

Protokół opieki będzie oparty na łańcuchu bloków.

Począwszy od przejrzystości i wydajności warstwy podstawowej, rozwiązanie ma na celu rozwiązanie problemów związanych z interoperacyjnością. Również z operacyjnością, kosztami, zgodnością i bezpieczeństwem. Są to przeszkody, które obecnie ograniczają gospodarkę wartą wiele miliardów dolarów, jaką jest opieka zdrowotna.

Według Pradeepa – lekarza od ponad 30 lat, opieka zdrowotna i związane z nią pomocnicze urządzenia pozostają sztywne ze względu na koszty przestrzegania przepisów i problemy z obsługą, które hamują postęp.

Jak na ironię, dzieje się to pośród postępu technologicznego w DLT, który pokazuje możliwości cięcia kosztów i możliwości administrowania usługami bez granic.

Według jego przewidywań, pierwsza firma, która dostarczy rozwiązania, przełamując dotychczasowe ograniczenia systemowe i fundamentalne, ma szansę być firmą wartą miliardy dolarów.

Interoperacyjność i bezpieczeństwo w opiece zdrowotnej

Solve.Care chce nim być.

Mając na uwadze opiekę zdrowotną, zapewniają one kompleksowe rozwiązanie, wykorzystując łańcuch bloków do rozwiązania rzeczywistego problemu. Różni się znacząco od tego, do czego dąży większość projektów; ponowne wynalezienie koła, bicie kryptowalut – jedna z nieskończonych możliwości blockchaina, która nie oferuje rozwiązania pilnych problemów poza finansami, według Raja.

Protokół Care.Protocol rozwiązuje problem interoperacyjności, prowadząc do lepszej kontroli danych i bezpieczeństwa tam, gdzie pacjent przejmuje kontrolę.

Skupiając się szczegółowo na opiece zdrowotnej – zwłaszcza telemedycynie – biorąc pod uwagę niekorzystne skutki koronawirusa i wynikający z niego kryzys opieki zdrowotnej, Solve.Care łączy się z obniżaniem zarówno kosztów administracyjnych, jak i systemowych.

Dlaczego Protokół Care?

Dużą częścią Solve.Care jest Protokół Care.Protocol, który uwalnia prawdziwą moc platformy i SOLVE – natywną walutę sieci.

Protokół Care.Protocol jest w pełni zdecentralizowany i czerpie swoje bezpieczeństwo z warstwy podstawowej. Jednocześnie jest on powiązany z aktualną architekturą zdarzeń – budulcem wielostronnych sieci cyfrowych – i blockchainem. Co najważniejsze, współpracuje z całą platformą Care.Platform obejmującą Care.Wallet, Care.Node, Care.Event, Care.Ledger, SOLVE, Care.Vault i innymi.

Rozwiązując niefunkcjonalne potrzeby – czyli interoperacyjność, zgodność, bezpieczeństwo, Care.Protocol staje się łatwą w użyciu platformą dla osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Zmniejszenie kosztów i czasu realizacji

W szczególności Care.Protocol wyróżnia się tym, w jaki sposób zmniejsza koszty i skraca czas wdrożenia.

Tutaj i na platformie Solve.Care osoby fizyczne i firmy mogą szybko i tanio budować i wdrażać złożone aplikacje dApps bez zrozumienia mechaniki ich działania.

Ze względu na protokół Care.Protocol, Solve. Na przykład komponenty sieciowe, role i inne elementy Care są jasno zdefiniowane. Wynika to z nadrzędnego celu protokołu, jakim jest przyspieszenie i uproszczenie procesów i kontroli.

W rezultacie, dzięki Care.Protocol, moc protokołu jest bliżej użytkowników.

Stąd użytkownicy sieci mogą definiować i wdrażać aplikacje dApps o dowolnej złożoności, interoperacyjności i wymagających różnych wymagań w zakresie bezpieczeństwa, umożliwiając łatwiejszy dostęp do opieki zdrowotnej dzięki deklaracjom.

Jak wspomniano wcześniej, autor dApp nie będzie musiał posiadać doświadczenia z kodowaniem. Zamiast tego aplikacja dApp będzie działać po skonfigurowaniu ról, relacji i logiki biznesowej.

Dzięki lepszej zwinności i redukcji złożoności dla użytkownika końcowego można skorzystać z Care. Specyfika protokołu, taka jak Care.Card i Care.Journey – obie zawierają informacje o wrażeniach użytkownika. Tymczasem cała ciężka praca odbywa się w tle, z dala od ekranu.

Innowacja Care.Tag

Ponieważ interoperacyjność jest dużym problemem w opiece zdrowotnej, Solve.Care wprowadził innowacyjny pomysł Care.Tag.

Jego celem jest promowanie interoperacyjności i jednoczesne upraszczanie podróży w ramach opieki zdrowotnej i koordynacji opieki bez poświęcania bezpieczeństwa wrażliwych danych medycznych – czy nawet nazwiska lekarza kierującego.

W ramach platformy Solve.Care nagradza twórców Care.Tag – ponieważ wszyscy wydawcy w sieci głównej zarabiają na opłatach. Poza tym istnieją dodatkowe korzyści wynikające z wyeliminowania potrzeby integracji gotowych systemów.

Połączone, cyfrowe wykonanie, prywatność danych i nagrody za pośrednictwem przejrzystej sieci prowadzą do większych oszczędności kosztów, natychmiastowego świadczenia usług, większej przejrzystości, a przede wszystkim większej dyspensy z bardzo potrzebnych usług medycznych.

Po przeprojektowaniu, a zwłaszcza uproszczeniu konfiguracji i wdrażania sieci, twórcy rozwiązania Solve.Care są przekonani, że ta przełomowa wersja radykalnie zmieni dostęp do opieki zdrowotnej, administrację, ocenę wydajności i płatności.

Źródło/tłumaczenie: BTCManager

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.