Poradniki

  -

  Poradniki - JPK Traders

 • Blokada rachunku bankowego przez obrót kryptowalutami. Co zrobić?
  Blokada rachunku bankowego W przypadku przedsiębiorców zajmujących się krypto, czyli handlem p2p na Binance lub prowadzących kantory kryptowalut… Artykuł Blokada rachunku bankowego przez obrót kryptowalutami. Co zrobić? pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • Jak rozliczyć się z kryptowalut w 2022?
  Od początku bieżącego roku otrzymałem wiele zapytań związanych z zobowiązaniami z kryptowalut, które powstały po stronie moich klientów… Artykuł Jak rozliczyć się z kryptowalut w 2022? pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • Część czwarta. Wady i zalety Blockchaina
  Każdy człowiek, który styka się z nową technologią prędzej czy później zastanawia się. jakie są plusy i minusy… Artykuł Część czwarta. Wady i zalety Blockchaina pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • Jak rozpocząć przygodę z kryptowalutami w 5 krokach
  Rozpoczęcie handlu na kryptowalutach wygląda podobnie jak na innych aktywach (np. akcjach, obligacjach czy ETFach), jednak jest bardziej… Artykuł Jak rozpocząć przygodę z kryptowalutami w 5 krokach pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • A więc kupiliście Bitcoina. Co teraz?
  Więc kupiliście Bitcoina (lub inną kryptowalutę) i – hej! – jego wartość wystrzeliła w górę. Dobrze dla Was.… Artykuł A więc kupiliście Bitcoina. Co teraz? pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
Powered by: RSS Coinspector
  -

  Analiza techniczna - JPK Traders

 • Google Trends
  Tytułem wstępu, można zaobserwować silną zależność między zainteresowaniem daną kryptowalutą w Google, a jej ceną. Dzieje się tak… Artykuł Google Trends pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • Zarządzanie ryzykiem
  Handel na rynkach lewarowanych (i nie tylko) niewątpliwie wiąże się z ryzykiem. Za każdym razem kiedy podejmujemy decyzje… Artykuł Zarządzanie ryzykiem pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • MetaTrader 4
  1. Personalizacja wykresu Wykresy mogą być personalizowane m.in. pod kątem koloru tekstu i siatki widocznej na wykresie. Zmieniać… Artykuł MetaTrader 4 pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
 • Podstawy analizy technicznej
  Trend Trend jest to tendencja, jaką ostatnio widać na wykresie, kierunek w którym zmierza rynek. Podczas analizy wykresów… Artykuł Podstawy analizy technicznej pochodzi z serwisu JPK Traders.... Czytaj »
Powered by: RSS Coinspector

Udostępnij w social mediach: