Polkadot, IOTA, Verge – analiza 5 czerwca

Po tym, jak po raz kolejny Bitcoin odmówił ruchu powyżej 38 000 USD, alternatywy, takie jak Polkadot, IOTA i Verge, zmniejszyły zyski osiągnięte w ciągu ostatnich 24 godzin.

DOT zmierzał w kierunku wsparcia 21,4 USD, podczas gdy IOTA próbowała zrewidować swój 23,6% poziom Fibonacciego. Z drugiej strony, XVG odnotował solidne wzrosty, ale nie zdołał jeszcze pokonać strefy silnego oporu między 0,0383 a 0,0433 USD.

Polkadot [DOT]

Źródło: DOT/USD , TradingView

Podczas gdy debata między Polkadot a Ethereum pozostaje głównym punktem dyskusji w społeczności, spojrzenie na ich wykresy pokazało, że DOT ma zdrową korelację ze swoim większym konkurentem. Ponieważ Ethereum nie było w stanie przekroczyć górnego pułapu około 3000 USD, ruch DOT został ograniczony poniżej 30 USD.

Wczorajsza korekta spowodowała, że ​​DOT przegrał ze wsparciem 24,5, a byki jeszcze nie odzyskały utraconego pola. Większe straty w nadchodzących godzinach spowodują, że kryptowaluta spadnie do poziomu wsparcia 21,4 USD, gdzie można się spodziewać odbicia. Wszelkie próby niższe niż ten poziom byłyby prawdopodobnie skontrowane w strefie popytu między 13,6 a 16 USD.

RSI tworzą niższe wzloty i wskazał na pewne słabości jak skupienie będzie na wielu poziomach wsparcia podświetlone na 12-godzinnym okresie. Linia MACD przesunęła się poniżej linii Signal, ponieważ rynek należał do niedźwiedzi.

IOTA

Źródło: IOTA/USD , TradingView

IOTA z powodzeniem obroniła swój 23,6% poziom Fibonacciego (1,14 USD) przed załamaniem, ale ten poziom wciąż był w centrum uwagi. Presja na sprzedaż była widoczna na wskaźniku Squeeze Momentum Indicator, a seria czerwonych słupków wskazywała, że ​​IOTA kieruje się dalej na południe na wykresie 4-godzinnym. Przebicie z 1,14 USD może przywołać sprzedających z linii obronnej na poziomie 0,93 USD.

Tymczasem wstążki EMA mogą działać jako dodatkowe wsparcie i przeciwdziałać kolejnemu spadkowi. Przejście między EMA wydawało się sugerować, że na rynku IOTA odwraca się trend spadkowy. Byczy wynik może spowodować, że IOTA przekroczy swój 38,2% poziom (1,44 USD) i trend powyżej poziomu 50% na poziomie 1,67 USD.

VERGE [XVG]

Źródło: XVG/USD , TradingView

Skok o 26% w ciągu ostatnich 24 godzin pokazał, że byki rządziły rynkiem Verge . Wspierany przez duże wolumeny i presję zakupową, XVG utrzymał trajektorię wzrostową pomimo wczorajszej korekty, gdy uwaga przesunęła się na różne linie oporu na swoim 4-godzinnym wykresie. Pierwsza duża strefa oporu znajdowała się między 0,0383 a 0,0433 USD – to obszar, który wywołał hossę XVG w połowie kwietnia. Co ciekawe, obszar ten zbiegł się również z 200-SMA (zielony).

Wzrost powyżej tej strefy może wywołać kolejną podwyżkę o 25%, ale takie zdarzenie jest mało prawdopodobne. RSI wykazały warunki wykupienia XVG potrzebne, aby zresetować przed następnym upcycle. Może to mieć miejsce przy wsparciu 0,031 USD. Jednak na Awesome Oscillator narastał byczy wzrost, aby uzyskać silniejszą huśtawkę cen.

Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: