Polkadot, Algorand, Chiliz. Analiza 22 kwietnia

Cena Bitcoina w czasie publikacji, nadal ma przytłaczający wpływ na resztę krypto-rynku. Altcoiny takie jak POLKADOT, Algorand i Chiliz naśladują ruch króla rynku.

Polkadot [DOT]

Źródło: DOT / USD na TradingView

Polkadot , kryptowaluta na 8. miejscu w CoinMarketCap, spadła dramatycznie od czasu, gdy 17 kwietnia osiągnęła ATH wynoszącą 47,63 USD. W rzeczywistości, dzięki spadkowi Bitcoina poniżej 60000 USD i wyczerpaniu się rynku altcoinów, DOT nie był w stanie powrócić do swoich maksimów od tamtej pory. W chwili pisania tego tekstu krypto straciło prawie 9% swojej wartości tylko w ciągu ostatnich 9 godzin.

Niedźwiedzi charakter, dominującego rynku Polkadot, został podkreślony przez ustalenie jego wskaźników technicznych. Początek wstęg Bollingera  nieznacznie się rozszerzył, wskazując na stopień zmienności cen; Chaikin Money Flow  nadal spadał poniżej zera i podkreślał siłę odpływu kapitału.

Ponieważ reszta rynku sygnalizuje niedźwiedzie sygnały, nie można oczekiwać odwrócenia trendu w fortunach cenowych DOT w najbliższym czasie. Co więcej, można oczekiwać , że presja sprzedażowa, zgodnie z przewidywaniami z poprzedniej analizy, będzie się utrzymywać.

Algorand [ALGO]

Źródło: ALGO / USD na TradingView

Minęły prawie dwa lata, odkąd ALGO dotknął swojego ATH na wykresach, a kryptowaluta, w czasie publikacji jest wciąż 65% od wyżej wymienionej wyceny. Podobnie jak większość altów, ALGO również zyskał na wartości dzięki wzrostowi ogólnego rynku w pierwszym kwartale roku. Jednak kiedy byku ustąpiły rynkowym niedźwiedziom, ALGO szybko spadło, a deprecjacja między 17 a 18 kwietnia była szczególnie gwałtowna.

W rzeczywistości, w ciągu 12 godzin przed rozpoczęciem publikacji, ALGO spadł nawet o prawie 10%.

Stwierdzono, że kropkowane znaczniki paraboliczne SAR znajdowały się powyżej cen świec; Indeks siły względnej (RSI) utrzymywał się stabilnie między strefami wyprzedania i wykupienia.

Projekt pojawił się w wiadomościach kilka tygodni temu po tym, jak ujawniono, że Balancer zostanie udostępniony do użytku społeczności Algorand.

Chiliz [CHZ]

Źródło: CHZ / USD na TradingView

Chiliz, altcoin zajmujący 48 miejsce na CoinMarketCap, podobnie jak wcześniej DOT i ALGO, również odnotował gwałtowny trend spadkowy w ciągu ostatnich 12 godzin, a token stracił na wartości o ponad 11%. Podczas gdy kryptowaluty w większości trzymały się handlu w wąskim przedziale cenowym po ogólnorynkowym spadku 17 lutego, niezdolność BTC do odzyskania sił mogła przyczynić się do ponownego spadku altcoina.

Niedźwiedzie na rynku Chiliz były widoczne, gdy wzięto pod uwagę jego wskaźniki techniczne. Podczas gdy linia MACD poruszała się poniżej linii sygnału, Awesome Oscillator zobrazował spadek dynamiki rynku, a jego histogram również wyświetlał niedźwiedzie sygnały.

Tutaj warto zauważyć, że jeszcze kilka tygodni temu kryptowaluta była wychwalana jako altcoin, który byłby idealny do krótkoterminowych transakcji i zysków.

Źródło:AMBCrypto; Obraz Lorenzo Cafaro z Pixabay

Udostępnij w social mediach:

2 komentarzeComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.