Partner Binance Smart Chain otrzymuje fundusze od 16 instytucji

Zbudowany na bazie Binance Smart Chain, CryptoTycoon (CTT) jest grą monopolistyczną, opartą na Binance Coin (BNB) , Binance USDC (BUSD) i stablecoin Tether (USDT). Dzięki niemu użytkownicy mogą budować budynki w grze, rzucając kostką. Gra działa w modelu deflacyjnym i dywidendowym, zgodnie z oficjalnym postem.

Zespół odpowiedzialny za grę, ogłosił niedawno pomyślne zakończenie pierwszej rundy zbierania funduszy. Zgodnie z ich zapowiedzią otrzymali wsparcie od 16 instytucji z „różnych regionów i środowisk”.

W sumie partner Binance Smart Chain był wspierany przez HappyBlock, CryptoDiffer, R8 Capital , A195 Capital, 4SV, AKG Venture, PrimeBlock Ventures, Amplio Capital (BitMart Labs), T3E (partnerzy MW), Infinity Labs, CatcherVC, BenMo Labs, BEST , Horizon Capital, Ternary Capital i 7Star Capital. Zespół dodał:

Ponadto ostatnio otrzymaliśmy wsparcie od wielu uczestników budowania społeczności BSC, którzy dostarczyli wiele cennych sugestii CryptoTycoon i uczestniczyli w zbiórce funduszy w ramach rundy zalążkowej CryptoTycoon w formie prywatnej.

Partner Binance Smart Chain i jego mapa drogowa

Projekt będzie koncentrował się na „budowaniu rynku i doświadczeniu użytkownika” w kolejnej fazie rozwoju. Obecnie zbierają opinie od społeczności. Do tej pory podzielili swoją mapę drogową na dwa etapy: etap wstępny i etap wczesny.

Pierwsza z nich składała się z projektowania gier, kodowania inteligentnych kontraktów , uzasadnionych kwestii tematycznych i prawnych, udziału ich amerykańskich i europejskich partnerów rynkowych, audytu inteligentnych kontraktów, uruchomienia oficjalnej strony internetowej (v0.1) i innych elementów związanych z działaniami społeczności i mediami. . Większość pierwszych pozycji jest już zakończona.

Na wczesnym etapie będą mieli zamkniętą wersję beta swojej gry, wydanie CTT, oficjalną stronę internetową wraz z uruchomieniem wersji 0.5, wydobywanie stawek przez dostawcę płynności, audyt interaktywnych umów gry, planowanie drugiej iteracji gry oraz wiele więcej.

Natywny token CTT CryptoTycoon będzie miał mechanizm spalania, jako dwa z najważniejszych aktywów w ekosystemie Binance Smart Chain, BNB i CAKE PancakeSwap .

BNB notowany jest na 619 USD z zyskiem 5,7% na wykresie dziennym. Na wykresie tygodniowym i miesięcznym zysk BNB wynosi odpowiednio 20,4% i 99,9%.

Binance Smart Chain BNB BNBUSDT
BNB z umiarkowanymi wzrostami na wykresie dziennym. Źródło: BNBUSDT Tradingview

Źródło:Newsbtc.com

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.