Nowe ATH na Kanga!

Token polskiej platformy kryptowalutowej Kanga Exchange idzie na rekord! Dziś (10.09) jego cena wybiła się powyżej 19 PLN, a jego twórcy spodziewają się że to jeszcze nie koniec!

Czym jest token KNG i skąd taka cena?

KNG to token rozliczeniowy Kanga Exchange, co oznacza, że wszystkie prowizje na giełdzie Kangi i w usługach satelitarnych (w tym bijących rekordy popularności kantory gotówkowe)  rozliczane są właśnie w KNG.

Konwersja odbywa się poprzez ciągły skup tokenów na rynkach na Kanga Exchange: KNG/BTC, KNG/ETH i KNG/oPLN. Warto zauważyć, że tokeny KNG są następnie dystrybuowane pomiędzy tych,  którzy zdecydowali się je stakować na kontach PoS (od Proof of Stake) KNG przynosząc posiadaczom regularne zyski.

Tym samym token KNG jest jednocześnie tokenem płatniczym i prawem do codziennej partycypacji w obrotach giełdy.

W ostatnich tygodniach obserwujemy mocne wzrosty na tym aktywie. Pod koniec lipca jego cena oscylowała w granicach 5 PLN. W ostatnich dniach KNG przebiło swoje ATH i na obecną chwilę jest w okolicach 19 PLN. W związku z dynamicznym rozwojem platformy, cena tokena KNG w niedługim czasie, może wyjść znacznie ponad obecne notowania.


Więcej o projekcie na kanga.exchange i w social media Kanga Exchange.

Udostępnij w social mediach: