NFT pomagają zachować kulturę i dziedzictwo belgijskiego piwa

Browary i rolnicy z Belgian Barrels Alliance (BBA) nawiązali współpracę z platformą aukcyjną i handlową NFT, Zeromint. Partnerstwo zostało utworzone w celu zachowania uznanej przez ONZ „belgijskiej kultury i dziedzictwa piwnego” poprzez oferowanie NFT globalnej publiczności fanów i entuzjastów piwa.

Kilka projektów zbiórki BBA NFT będzie działać od 1 stycznia i 14 stycznia. Zostaną wybite i oferowanych przez Zeromint na GoChain blockchain. Pierwsza aukcja BBA NFT jest w rzeczywistości inicjatywą rekrutacyjną, która daje 11 aspirującym aktorom szansę na zdobycie roli aktorskiej w nadchodzącym filmie wyprodukowanym przez BBA, zatytułowanym „Belgijskie beczki”, a ceny takich ról są licytowane po ustalonej cenie 1111 dolarów za sztukę. W oficjalnym oświadczeniu BBA opisano cel produkcji kinowej:

Celem projektu filmowego jest dalsze uwiecznienie historii belgijskiego piwa poprzez profesjonalną produkcję filmową, którą BBA planuje promować i rozpowszechniać na całym świecie.

Oprócz natychmiastowych i widocznych korzyści, NFT oferowane we wszystkich projektach kolekcji BBA NFT zapewnią również właścicielom dostęp do białej listy VIP do wszystkich wydarzeń BBA, a także dostęp do menu starych piw i ekskluzywnych butelek w klubach BBA Współzałożyciel BBA, Tom De Block, stwierdził, że 80% pieniędzy zebranych ze zbiórek NFT trafi na lokalną belgijską organizację charytatywną.

BBA ma również plany rozpoczęcia angażujących i nagradzających inicjatyw NFT. Te promują plantacje drzew oraz edukację specjalistycznych umiejętności i tradycji rzemieślniczych.

Obejrzyj zwiastun filmu „Belgijskie beczki” >> Tutaj

Udostępnij w social mediach: