NEM, Tezos, BAT | analiza: 27 marca

NEM odnotował znaczną zmienność w miarę kontynuacji trendu spadkowego. Tezos wykazywał oznaki ruchu w przedziale 4,5 USD. Basic Attetion Token unosił się nieco powyżej 1 $.

NEM [XEM]

Źródło: XEM / USD na TradingView

Na początku marca kurs XEM wynosił 0,84 USD, ale od tego czasu poniósł poważne straty. Poziom 0,4 USD to 50% poziomu zniesienia dla wzrostu XEM z 0,189 USD do 0,86 USD, a powtórny test tego samego oporu, był niedźwiedzi

Wsparcie na poziomie 0,351 USD nie utrzymało się, a XEM może spaść poniżej poziomu 0,34 USD, czyli poziomu zniesienia 61,8%. Chaikin Money Flow znajdował się na neutralnym terytorium, pokazując równowagę kupujących-sprzedających, podczas gdy Awesome Oscillator znajdował się poniżej linii zerowej.

Tezos [XTZ]

Źródło: XTZ / USD na TradingView

W ciągu ostatnich 20 dni, XTZ kształtował się w zakresie od 3,79 $ do 4,5 $. W chwili pisania tego tekstu, cena wahała się na poziomie 4,13 USD. Ruch w dowolną stronę, będzie wskazywał kierunek w którym podąży.

RSI był na poziomie 51, a dynamika była neutralna w ciągu ostatnich kilku dni. Wcześniej XTZ mocno odbijał się od minimum zakresu, aby odzyskać środkowy punkt i wydawał się być w trakcie testowania go jako wsparcia, co sprawia, że prawdopodobnie XTZ będzie dalej rosnąć w nadchodzących dniach, aby przetestować 4,5 USD jako opór.

Basic Attention Token [BAT]

Źródło: BAT / USD na TradingView

Kanał spadkowy (niebieski) pokazał wyraźny trend BAT w minionym tygodniu. Poziomy zniesienia Fibonacciego również służyły jako wsparcie, o czym świadczy silne odbicie od poziomu zniesienia 50% przy 0,94 USD.

Jednak pęd w dół, może sprawić, że BAT ponownie spadnie poniżej poziomu 1 USD, ponieważ MACD znalazł się poniżej linii zerowej. Niedawne odbicie spowodowało, że doszło do hossy, ale nie był to jeszcze sygnał o zwyżkowej sile.

W ciągu najbliższych kilku dni możliwa jest konsolidacja powyżej poziomu 1 USD, co może spowodować powrót BAT do poziomu 1,25 USD w nadchodzących tygodniach. Spadek poniżej 1 dolara spowodowałby spadek BAT w kierunku 0,94 dolara i prawdopodobnie niżej.

Źródło/tłumaczenie: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.