Najlepsze aplikacje do handlu kryptowalutami w 2021

Pomimo licznych przeszkód na swojej drodze, kryptowaluty stale zyskują na popularności na całym świecie – i to z pozytywnych względów!

Coraz częściej pada pytanie – jak handlować kryptowalutami? Wraz ze wzrostem popularności, większa liczba inwestorów po raz pierwszy wchodzi do krypto-świata i zaczyna poszukiwania najlepszych narzędzi, aplikacji i platform umożliwiających handel kryptowalutami, które wyróżniają się na tle innych. Aby pomóc Ci zdecydować, która aplikacja Bitcoin jest dla Ciebie optymalna, przygotowaliśmy i opisaliśmy naszym zdaniem najlepsze aplikacje do handlu kryptowalutami na smartfony z iOS oraz z Androidem dostępne w 2021 roku.

W tym artykule:

  1. Stormgain – najlepsza dla początkujących
  2. Robinhood – dla traderów kryptowalut i akcji
  3. Coinbase – solidna giełda
  4. Kucoin – najlepsze wsparcie użytkownika
  5. Binance – najlepszy dla altcoinów
  6. Gemini – bardzo bezpieczna opcja na handel kryptowalutami
  7. XCOEX – łatwa w użyciu aplikacja Bitcoin
  8. Wnioski

Dlaczego aplikacje do handlu kryptowalutami są przydatne?

Aplikacje mobilne są szczególnie przydatne i wygodne do regularnego, codziennego handlu bitcoinami oraz innymi kryptowalutami. Umożliwiają śledzenie rynku w czasie rzeczywistym i handlowanie przez całą dobę, bez konieczności spędzenia przed komputerem całego dnia.

Możliwość podejmowania natychmiastowych decyzji niezależnie od aktualnego miejsca pobytu jest tu kluczową sprawą, ponieważ rynek kryptowalut charakteryzuje się dużą zmiennością z częstymi gwałtownymi wahaniami cen. Poniżej znajdziesz opisane wybrane przez nas najlepsze aplikacje do handlu, które w ostatnich latach zyskały dobrą reputację wśród traderów kryptowalutowych na całym świecie (ich kolejność jest przypadkowa).

<<Czytaj dalej na Beincrypto.pl>>

Udostępnij w social mediach: