Miner wysłał 4400 BTC na Binance. Czwarta największa transakcja w ciągu ostatnich dwóch miesięcy

Górnik wysłał 4400 BTC do Binance, finalizując czwartą co do wielkości transakcję wymiany “miner-to-exchange” w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Kilka dni temu górnik wysłał na Binance aż 4400 BTC. Wydaje się, że jest to czwarta co do wielkości transakcja między górnikami a giełdami w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Jednocześnie analiza pokazuje, że Bitcoin może już być blisko dolnego regionu, chociaż nie ma wyraźnych wskazówek, kiedy może nastąpić kolejna hossa.

4400 BTC zostało przeniesione z górnika do Binance. Ta konkretna transakcja pochodziła od znanej organizacji wydobywczej Bitcoin o nazwie Poolin.

Według analityka z CryptoQuant jest to czwarta największa transakcja od górników na giełdy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Poprzednie transakcje o podobnej wielkości miały miejsce 12 maja (2600 BTC), 16 czerwca (4700 BTC) i 22 czerwca (5700 BTC).

Źródło: CryptoQuant

Inny analityk z CryptoQuant zauważa, że ​​trend spadkowy jest obecnie utrzymywany. Przyznał jednak również, że Bitcoin jest już blisko dolnego regionu według wskaźnika MVRV.

Używając Skorygowanego Wskaźnika Zysku Produkcji, analityk mówi:

Patrząc na stratę, widzimy, że w czasie bessy długie okresy realizacji poniżej kosztu bazowego napotykają opór przed powrotem do rentowności. Dzieje się tak, ponieważ uczestnicy sieci dążą do wyjścia z rynku poprzez zerowanie swoich strat.

Ten rodzaj ruchu powoduje, że większość walut jest ponownie sprzedawana po średniej cenie w okresach ożywienia w ramach niedźwiedziego trendu (czerwona strzałka).

Źródło;
CryptoQuant

Analityk przekonuje, że kiedy „te osiągnięcia” zaczną się przynosić poważne zyski, można potwierdzić wybicie trendu spadkowego, wprowadzając rynek do wyrazistych szczytów.

Artykuł opublikowany dzięki uprzejmości i przy współpracy z Cryptopotato.com

Udostępnij w social mediach: