MATIC, SOLANA, CHAINLINK. Te 3 alty spowodują ruch cen

Ożywienie altcoinów jest na dobrej drodze, a topowe altcoiny – MATIC, Sol i LINK zaczynają zawracać na północ.

Cena MATIC wzrosła o 36%, SOL o 22%, a cena LINK o 23,9% w ciągu ostatnich 24 godzin. Ponieważ te altcoiny “odzyskały zdrowie” szybciej niż większość innych, następuje również wzrost wolumenu społecznościowego. Poza tym te altcoiny znajdują się w pierwszej dwudziestce, a obroty handlowe nimi, stale rosną.

W przypadku MATIC wolumen obrotu wzrósł o ponad 29%, a cena jest obecnie oddalona o 15% od ATH. Koncentracja dużych hodlerów wynosi do 90%, z czego 100% “hold’y” są dochodowe na poziomie 2,25 USD.

Źródło: IntoTheBlock

Na podstawie powyższych danych z IntoTheBlock, liczba dużych transakcji spadła po szczycie. Ich liczba wróciła teraz do średniego poziomu, a 7-dniowe maksimum osiągnęło 2,45 tys. Poza tym MATIC ma bardziej organiczną reakcję w porównaniu z tym, czego oczekuje się od altcoinów, takich jak MATIC. Pomimo tego, że jest to rozwiązanie skalujące L2, istnieje duża aktywność sieciowa, która sprawia, że ​​rajd MATIC jest zrównoważony.

Podobnie w przypadku SOL, wolumen handlu spadł o ponad 6%, co potwierdza byczą narrację SOL. Kapitalizacja rynkowa wzrosła o 25% w ciągu ostatnich 24 godzin, a cena jest prawie o 42% oddalona od ATH wynoszącego 58,30 USD, które osiągnięto 8 dni temu. Wolumen społecznościowy spadł o 38% w ciągu ostatnich 24 godzin w przypadku SOL, na podstawie danych z lunarcrush.com .

W przypadku LINK rajd jest rajdem przedłużonym. Wolumen handlu wzrósł o ponad 11% w ciągu ostatnich 24 godzin. Koncentracja dużych hodlerów wynosi 78%, a sieć ma transakcje warte 2,38 miliarda USD w ciągu ostatniego tygodnia. Ponieważ MATIC, SOL i LINK miały albo akumulację przez duże “hold’y”, albo wzrost wolumenu handlu, to sprawia, że ​​prawdopodobne jest, że rajd dla tych 3 altcoinów będzie długi lub wydłużony.

Transakcje w tych sieciach rosną, a wraz ze wzrostem aktywności trzy altcoiny oferują handlowcom wyższy krótkoterminowy zwrot z inwestycji w krótkim okresie.

Źródło:ABCrypto

Udostępnij w social mediach: