Masz ADA, IOTA, ICX i BNB w swoim portfolio? Zobacz co możesz zyskać

Kilka altcoinów z pierwszej pięćdziesiątki zaoferowało handlowcom detalicznym dwucyfrowe zyski w ciągu ostatniego miesiąca.

Cardano (ADA)

W pierwszej dziesiątce Cardano zaoferował zyski o wartości 694%, a cena alta wzrosła z 0,18 USD na początku 2021 r. Do 1,43 USD w ostatnim tygodniu lutego 2021 r. W rzeczywistości cena pozostawała znacznie poniżej 0,55 USD przez cały styczeń do 6 marca.

Ponieważ 50% HODLerów ADA prowadziło HODL przez mniej niż 12 miesięcy, jasne jest, że podczas tej hossy odnotowano dwucyfrowe zyski, a ponad 90% HODL było rentownych. Chociaż takie zyski zostały osiągnięte przez HODLersów takich jak SUTER , LGCY , PBR , GVT również, prawie wszystkie te altcoiny znajdują się poza pierwszą 500 pod względem kapitalizacji rynkowej.

Wśród altcoinów w top-25, ADA zaoferowała wysokie zyski swoim HODLerom i społeczności swing tradingowej na giełdach spotowych w tej hossie. Z kilkoma możliwościami rezerwacji zysków od czasu szczytu wynoszącego 1,48 USD.

Nie trzeba dodawać, że ADA poradziło sobie bardzo dobrze. Czy jednak najlepiej? W wyścigu o tytuł  Altcoin oferujący najwyższy zwrot z inwestycji w pierwszej pięćdziesiątce ”, walczył z: BNB , UNI, ETH, LTC, DOT i XRP. Poniższy wykres przedstawia ROI% ADA w stosunku do tych altcoinów, od początku roku.

ADA vs BNB, ETH, LTC, DOT, UNI, XRP || Źródło: Cryptocurrencychart

IOTA

Podobnie jak ADA oferowała największe zyski handlowcom detalicznym, IOTA zaoferowała ponad 1000% zwrot w 2020 r. I ponad 50% zwrot w ciągu ostatniego miesiąca.

Wolumen handlowy IOTA vs cena || Źródło: Cryptocurrencychart

Na podstawie załączonego wykresu cen wyłoniła się interesująca zależność między ceną a wolumenem tego altcoina.

Wraz ze wzrostem ceny od początku 2021 r., wolumen handlu spadł, a spadek ten pojawił się na wykresie. Spadek może oznaczać, że traderzy hodlują IOTA i opuszczają giełdy. To sygnalizuje wzrostowy rozwój ceny IOTA. Oprócz rankingu najlepszych altów z wysokimi zwrotami, IOTA może nadal rosnąć do końca miesiąca, z ceną na poziomie 2 USD przez ostatnie 3 dni.

ICON (ICX)

Jednak IOTA i ADA nie są jedynymi. Wśród altcoinów z pierwszej setki, które są obecnie niedoceniane, Icon ICX pojawił się jako alt oferujący trzycyfrowe zwroty w ciągu 90 dni – 582,6%. Chociaż wolumen handlu ICX był mniejszy niż 200 milionów dolarów w czasie publikacji, ten altcoin może być tym, na który należy uważać, ponieważ płynność nie powstrzymała zmienności. W rzeczywistości kapitalizacja rynkowa ICX wzrosła o ponad 40% w ciągu ostatniego miesiąca. To uparty znak dla alt i dla traderów hold ICX w swoim portfelu.

Binance Coin (BNB)

Wśród najlepszych altcoinów, które powróciły w tym miesiącu, BNB zajmuje pierwsze miejsce na liście z ponad 123% zwrotem w ciągu 30 dni. Obroty BNB rosły konsekwentnie wraz z ceną, z tym samym wzrostem, nawet gdy cena spadła, sygnalizując możliwość dalszej korekty. Jednak hodlerzy zarobili ponad 50% ROI tylko w zeszłym tygodniu, a nastroje nadal pozostają optymistyczne pomimo spadku ceny.

W najbliższym czasie może nastąpić kolejny rajd BNB po korekcie. Głównymi konkurentami altcoinów, takich jak BNB, są tokeny DeFi, takie jak UNI, SUSHI, MKR, AAVE i COMP. Poniższy wykres pokazuje, jak te tokeny radziły sobie z BNB pod względem zwrotu z inwestycji od początku roku.

Zwrot z inwestycji z BNB w porównaniu z tokenami DeFi AAVE, LINK, COMP, MKR, SUSHI, UNI, YFI || Źródło: Cryptocurrencychart

BNB zaoferował ponad 1392% zwrotu z inwestycji w porównaniu z topowymi tokenami DeFi. To czyni go altcoinem o dużej zmienności i ROI, na który warto zwrócić uwagę przez następne 30-60 dni. Chociaż istnieje kilka innych altcoinów i tokenów DeFi oferujących wysokie zwroty, kluczem do stałych zwrotów dla HODLerów jest wysoka / rosnąca kapitalizacja rynkowa. Również wysoka płynność i stosunkowo wysoki krótkoterminowy zwrot z inwestycji.

Pod względem tych wskaźników ADA, IOTA, ICX, BNB to topowe altcoiny, na które warto zwrócić uwagę w kolejnej fazie hossy.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.