Lista 10 najlepszych, tanich kryptowalut do inwestowania w 2021 roku.

Co kupować, a czego nie kupować z ponad 8000+ kryptowalut dostępnych w tej chwili. Czym są kryptowaluty, które są tanie pod względem wartości, ale mają ogromny potencjał wzrostu w 2021 roku? Innymi słowy, pytanie brzmi – jaką tanią kryptowalutę kupić?

1. RSR (Reserve Rights)

Reserve Rights (RSR)  to token użytkowy  protokołu Reserve , stabilnej platformy monet na  Ethereum . Protokół rezerw obejmuje model z dwoma  tokenami :  token użytkowy RSR i stablecoin RSV  zabezpieczony koszykiem aktywów  jako zabezpieczenie.

RSR jest wspierany przez wysokiej klasy inwestorów typu Venture, w tym Petera Thiela, Coinbase Ventures i Sama Altmana. Z pewnością pretendent do jednej z najlepszych tanich kryptowalut do kupienia w 2021 roku.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o RSR TUTAJ

2. ZIL (Zilliqa)

Zilliqa (ZIL) to jeden z pierwszych na świecie łańcuchów bloków budowanych na  podzielonej architekturze . Zawiera inteligentne kontrakty napisane w zastrzeżonym języku programowania platformy:  Scilla .

Kolejna tania kryptowaluta o wysokiej wartości fundamentalnej, Zilliqa jest wspierana przez Neo Global Capital, One Block Capital i innych 14+ inwestorów Venture Investors. Świetna tania kryptowaluta do kupienia.

Historia wydajności cen

3. VET (VeChain)

VeChain Thor (VET)  to blockchain, którego celem jest  „rozwiązywanie rzeczywistych problemów gospodarczych” . VeChain ma  dwa rodzaje tokenów , VeChain Token (VET) i VeThor Token (VTHO). Podczas gdy VET ma stałą podaż ~ 86,7 mld tokenów, VTHO jest wydawane jako nagroda blokowa za obstawianie AM VET. VTHO jest wymagane do inteligentnego wykonywania kontraktów i transakcji. Konsensus osiąga się na trojakim poziomie : (1) poziom techniczny, (2) poziom biznesowy i (3) poziom zarządzania.

VeChain jest wspierany przez wiodącą firmę audytorską – PwC i jest wart uwagi jako tania kryptowaluta do kupienia.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o VeChain tutaj

4. XLM (Stellar)

Stellar to sieć typu open source, której misją jest „ zapewnienie sprawiedliwego dostępu do globalnego systemu finansowego ”. Stellar jest zarządzany przez Stellar Development Foundation, organizację non-profit założoną w 2014 roku . Token Stellar , Lumen (XLM), służy do obstawiania i stanowi metodę płatności za wszystkie usługi świadczone przez system. To dość popularna tania kryptowaluta, która szybko rośnie w rankingach.

Historia wydajności cen

Przewidywanie ceny (EOY): 1,5 $

Dowiedz się więcej o programie Stellar tutaj

5. REEF ( REEF Finance)

Reef to   platforma DeFi zbudowana na  Polkadot,  której celem jest dostarczanie handlu międzyłańcuchowego . Projekt oferuje silnik rentowności i inteligentny agregator płynności. Prace nad projektem rozpoczęły się w drugiej połowie 2020 roku. Twórcy Reef twierdzą, że proces handlu, pożyczania i obstawiania kryptowalut jest obecnie fragmentaryczny – tworząc „bolesne doświadczenie dla wszystkich jego uczestników”.

Reef agreguje płynność i zapewnia automatyzację. Ma również na celu wyeliminowanie wad związanych z istniejącymi platformami handlowymi. Podczas gdy scentralizowane giełdy są podatne na naruszenia bezpieczeństwa, zdecentralizowanym rywalom może brakować płynności i często są trudne w użyciu.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o REEF tutaj

6. HBAR (Hedera Hashgraph)

Hedera Hashgraph to  rozproszona infrastruktura księgi publicznej.  Zdaniem zespołu, oferuje on  znaczące ulepszenia w  stosunku do istniejących łańcuchów bloków w pięciu obszarach:  wydajności ,  bezpieczeństwa ,  zarządzania ,  stabilności i  zgodności z przepisami .

Obejmuje 10000 TPS, opłatę transakcyjną ~ 0,0001 $ i 3-5-sekundowy okres ważności potwierdzeń. Hbar token służy do stakingu , jak również wielu usług w sieci.

Hedera Hashgraph jest wspierany przez Reupted Venture Investors, w tym Digital Currency Group i BlockTower Capital.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o Hedera Hashgraph tutaj

7. AKRO ( Akropol )

Akropolis to firma, która obsługuje zdecentralizowany  protokół finansowy oparty na Ethereum  , który ma na celu zapewnienie autonomicznego ekosystemu finansowego do oszczędzania i zwiększania bogactwa, w tym poprzez zaciąganie i pożyczanie. W tym celu oferuje szereg produktów, w tym AkropolisOS, platformę do rozwijania zdecentralizowanych, autonomicznych organizacji nastawionych na zysk  , Spartę, platformę niezabezpieczonych pożyczek oraz Delphi,   agregator yiedl farming i narzędzie do uśredniania kosztów w dolarach.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o Akropolis tutaj

8. STPT ( Standrad Tokenization Protocol)

Sieć STP (Standard Tokenization Protocol) ma na celu zbudowanie zdecentralizowanej sieci zaprojektowanej w celu ułatwienia wykrywania i wykorzystywania zasobów cyfrowych w globalnych społecznościach. Standard STP określa, w jaki sposób własność tokenizowanych zasobów jest generowana, wydawana, wysyłana i odbierana zgodnie z niezbędnymi przepisami.

Token STPT jest obecnie używany na kilku platformach, w tym Blockzone.com, gdzie umożliwia użytkownikom uczestniczenie w wydarzeniach, takich jak airdropy, nagrody, oferty mikro tokenów i wirtualny staking. Dodatkowo STPT jest używany jako waluta płatności za usługi w ramach ekosystemu, który obejmuje projekty, dostawców usług, emitentów i inwestorów.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o STPT tutaj

9. ONE ( Harmony)

Harmony to   platforma blockchain zaprojektowana w celu ułatwienia tworzenia i używania zdecentralizowanych aplikacji (DApps). Sieć ma na celu unowocześnienie sposobu działania zdecentralizowanych aplikacji poprzez skupienie się na losowym dzieleniu stanów, co pozwala na tworzenie bloków w kilka sekund.

Według strony internetowej projektu Harmony ma wprowadzić kontrakty cross-shard i infrastrukturę międzyłańcuchową do końca 2021 roku.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o Harmony tutaj

10. POLY ( Polymath)

Polymath to zdecentralizowany projekt Ethereum zbudowany w celu ułatwienia tworzenia tokenów bezpieczeństwa i zarządzania nimi. Standard ST-20 Polymath (ERC1400) umożliwia użytkownikom osadzanie wymagań regulacyjnych w samych tokenach, aby ograniczyć handel do zweryfikowanych uczestników, upraszczając wyzwania związane z tworzeniem tokena bezpieczeństwa. Na platformie Polymath stworzono ponad 220 tokenów.

Historia wydajności cen

Dowiedz się więcej o POLYMATH tutaj

Zrzeczenie się odpowiedzialnosci:

Wszystkie altcoiny, kryptowaluty “groszowe” lub tanie kryptowaluty wymienione w tym artykule są oparte na badaniach autora. Autor nie posiada żadnego z tych altcoinów. Zawsze rób własne badania, zanim zainwestujesz w jakąkolwiek kryptowalutę.

Źródło/tłumaczenie: Itsblockchain

Udostępnij w social mediach:

2 komentarzeComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.