Ledger integruje DeFi w celu zwiększenia płynności

Producent portfela sprzętowego Ledger ogłosił niedawno, że użytkownicy wkrótce będą mogli uzyskać bezpośredni dostęp do rynków DeFi za pośrednictwem Ledger Live, aplikacji tradingowej, z wykorzystaniem ParaSwap

Ledger tworzy portfele sprzętowe, które pozwalają użytkownikom przechowywać swoje cyfrowe zasoby bezpośrednio na dysku USB, jednocześnie bezpiecznie kontrolując klucze. Inaczej jest w przypadku portfeli programowych, w których zasoby są przechowywane na komputerze, lub portfeli internetowych, w których są przechowywane na czyimś serwerze.

Chociaż użytkownicy mogą od pewnego czasu handlować swoimi tokenami przechowywanymi w Ledger dzięki aplikacji Ledger Live, odbywało się to tylko za pośrednictwem scentralizowanych giełd.

Powstanie zdecentralizowanych giełd, takich jak Balancer, Uniswap, 0x, SushiSwap i Bancor, może potencjalnie zakłócić model – zwłaszcza z powodu premii, jaką niektóre z tych giełd przyznają niektórym tokenom – ale ma również krzywą uczenia się, którą Ledger Live ma nadzieję wyeliminować. Ponadto funkcja agregacji ParaSwap automatyzuje proces ustalania ceny.

ParaSwap był ostatnio czymś w rodzaju ukochanego inwestora DeFi, pozyskując prawie 3 miliony dolarów od Alameda Research, Blockchain Capital i CoinGecko według Crunchbase.

Według DappRadar, ParaSwap miał prawie 10 000 aktywnych użytkowników w ostatnim miesiącu i przetworzył około 4,14 miliarda dolarów.

10 czerwca Ledger ogłosił 380 milionów dolarów finansowania serii C prowadzonego przez 0T Holdings. Innymi godnymi uwagi inwestorami są: Cathay Innovation, Draper Esprit, Draper Associates, Draper Dragon, DCG, Korelya Capital i Wicklow Capital. Ta ostatnia runda doprowadziła firmę do dorozumianej wyceny w wysokości 1,5 miliarda dolarów.

Źródło: Blockworks

Udostępnij w social mediach: