KoKoSwap: ewolucja DeFi i NFT – start platformy

DeFi (zdecentralizowane finanse) i NFT (niewymienialne tokeny) przeszły bezprecedensowy wzrost w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Od początku tego roku DeFi wzrosła już ponad 5-krotnie pod względem całkowitej wartości zablokowanej z 15 miliardów dolarów w styczniu do około 77 miliardów dolarów w maju 2021 roku. Z drugiej strony powierzchnia NFT przeszła 25-krotny wzrost wolumenu.

Dzięki tym adaptacjom w branży prowadzącej do globalnej masowej adopcji przestrzeni DeFi i kryptowalut, KoKoSwap zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla każdego, kto jest entuzjastą gier DeFi i przestrzeni NFT.

Zasadniczo zapewnia zdecentralizowaną platformę dla użytkowników, aby spełnić ich wymagania związane z NFT poprzez transakcje i gry, jednocześnie doświadczając nowoczesnych działań finansowych, takich jak staking i swap.

KoKoSwap ekosystem to kompleksowe rozwiązanie ekonomiczne, prowadzone przez jego natywny token KOKO. Token KOKO jest tokenem użytkowym, którego można używać z funkcjami dostępnymi na platformie.

KOKO pełni również rolę tokena zarządzania. Aby platforma była naprawdę zdecentralizowana, KoKoSwap umożliwia niektórym posiadaczom tokenów udział w głosowaniu w kluczowych decyzjach platformy.

Cechy KoKo w ekosystemie obejmują:

  • KoKoAvatar , platforma NFT jest oparta na jednym z najbardziej zrównoważonych przypadków NFT, gier RPG, które tokenizują zasoby gry MMORPG. W tym około 5000 akcesoriów w grze, skórki i przedmioty z limitowanej edycji, które można przedstawić jako rzadkie przedmioty kolekcjonerskie.
  • KoKoStake , platforma do obstawiania , umożliwiająca użytkownikom obstawianie tokenów Ether lub KOKO i zarabianie znacznej RRSO. KoKo wymaga minimum 1 roku na obstawianie, a program będzie działał przez 2 lata.
  • KoKoArcade , zdecentralizowany rynek gier NFT, który działa jako najbardziej idealne miejsce spotkań dla graczy i programistów w sieci rozproszonej.
  • KoKoFantasy , platforma ligi fantasy umożliwiająca uprawianie fantazyjnych sportów.

O KoKoSwap

KoKoSwap to ekosystem, którego celem jest synergia przestrzeni DeFi i NFT. Dzięki włączeniu gier, rzadkich w grze NFT i możliwości obstawiania, KoKoSwap zapewnia wszechstronny ekosystem dla współczesnego użytkownika, który może wykorzystać podstawowe funkcje DeFi i NFT, doświadczając wyższych zysków w zabawny i interaktywny sposób.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową .

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: