Kapitalizacja rynku krypto spada poniżej 1 biliona USD – przegląd rynków

Całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut jest po raz kolejny poniżej poziomu 1 biliona dolarów, ponieważ większość altcoinów się wykrwawia.

Całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut spadła w sobotę poniżej 1 biliona dolarów, ponieważ większość altcoinów się wykrwawia. Bitcoin spadł również poniżej pożądanego 20 000 USD, ponieważ byki nie spowodowały żadnych znaczących wzrostów.

Bitcoin poniżej 20 000 USD

Podstawowa kryptowaluta nie odnotowała żadnych znaczących wzrostów w ciągu ostatnich 24 godzin i spadła o około 1,3%. Byki kilkakrotnie próbowały podnieść cenę, ale nie były w stanie tego zrobić. Ostatecznie pozwoliło to sprzedawcom zwyciężyć i ponownie zepchnąć BTC poniżej pożądanego poziomu 20 000 USD.

Źródło: Quantify Crypto

W ciągu ostatnich 24 godzin zlikwidowano około 28 milionów dolarów pozycji BTC, co jest stosunkowo nieznaczne, pokazując, że zmienność również wyschła. W tej chwili traderzy futures na ETH wydają się być znacznie bardziej aktywni.

Krwawiące altcoiny

Większość alternatywnych monet straciła od 1% do 3% w ciągu ostatnich 24 godzin w powolnym bocznym spadku, co jest bardzo charakterystyczne dla rynków bessy.

Źródło: Quantify Crypto

ETH stracił w tym okresie około 2,61%, co doprowadziło do likwidacji pozycji ETH o wartości około 90 milionów dolarów. Największe pojedyncze zlecenie likwidacyjne miało wartość nominalną 1,86 mln USD i miało miejsce na OKEx.

Solana straciła 1,5%, MATIC – 1,2%, Ethereum Classic – 1,42%, NEAR – 2,3% i tak dalej. Wygląda na to, że największą wartością odstającą w ciągu ostatnich 24 godzin jest Filecoin, który wzrósł o prawie 9%. Z drugiej strony token HNT Helium spadł o 7,5% – kryptowaluta, która straciła najwięcej.

Udostępnij w social mediach: