IEO oraz buy-back KNG za 5 milionów złotych! Co planuje Kanga Exchange?

Kanga Exchange — polska giełda kryptowalut ogłasza ciekawe wiadomości dotyczące tokena KNG. Planowany jest wielki buy-back oraz IEO natywnego tokena giełdy! Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Wielki buy-back tokenów KNG

W ostatnim tygodniu na Facebooku giełdy Kanga Exchange pojawiły się tajemnicze posty z grafiką ukazującą cyklicznie nowe wiadomości. Do tej pory ogłoszono trzy z sześciu newsów. Następnych wiadomości spodziewać się możemy 17, 19 oraz 26 listopada.

Wiemy już, że “Kanga zrobi gigantyczny buy-back $KNG o wartości minimum 5.000.000 PLN”. Oznacza to, że począwszy od początku grudnia, przez minimum 100 następnych dni będzie miał miejsce wielki skup tokenów z rynków oPLN i USDT. Celem tego zabiegu jest zmniejszenie podaży, a co za tym idzie zwiększenie popytu.

W nagraniu z serii No comment “No Comment #5 | W czyich rękach jest KNG?” CEO Kanga Exchagne Sławek Zawadzki oraz CTO Łukasz Żeligowski odpowiedzieli na nurtujące pytania, związane z planowanymi wydarzeniami. Wyjaśnili między innymi jak obecnie wygląda rozlokowanie tokenów KNG w obiegu oraz skąd będą pochodziły środki, za które wykonany będzie buy-back.

Do czego potrzebne jest IEO tokenów Kangi?

29 listopada odbędzie się IEO KNG (Initial Exchange Offering, czyli wstępna oferta wymiany). Jest to zbiórka, mająca na celu zebranie funduszy na projekt, która przeprowadzana na giełdzie. W ten właśnie sposób Kanga Exchange pozyska środki potrzebne do skupu KNG wartych aż 5 milionów złotych.

Jednak jak podaje Kanga nie będzie to “zwykłe” IEO. Podczas wydarzenia inwestorzy będą mieli możliwość zakupu KNG z 50% rabatem od ceny z 26 listopada. Zakupione tokeny uwalniane będą dopiero po wpływie 365 dni. Dzięki temu giełda chce zapobiec dumpowi (gwałtownemu spadkowi ceny KNG wskutek masowej sprzedaży). Dodatkowo będzie miał miejsce vesting, tokeny uwalniane będą codziennie przez okres 100 dni trafiając na staking użytkowników.

Zuzana Kwiecień

Udostępnij w social mediach: