H&M otwiera swój pierwszy sklep w metaverse

H&M ogłosił otwarcie wirtualnego sklepu w CEEK City i stał się pierwszym detalicznym sklepem odzieżowym w metawersie.

Podczas gdy wielkie marki, takie jak Adidas, Nike i Zara, wcześnie zaczęły zajmować miejsce w metawersie, H&M, znana na całym świecie marka odzieżowa z siedzibą w Szwecji, ogłosiła, że ​​zaoferuje swoim klientom trójwymiarowe wrażenia zakupowe w swoim wirtualnym sklepie w metawers. Klienci będą mogli przejść się po sklepie, wybrać żądany produkt i kupić w uniwersum CEEK City, trójwymiarowym cyfrowym świecie, tak jak w świecie fizycznym. Chociaż płatność za te ubrania, które można nosić tylko w środowisku cyfrowym, dokonywana jest za pośrednictwem CEEK, klienci będą mogli później zamówić te ubrania w fizycznych sklepach H&M za monetę CEEK.

H&M to pierwszy detaliczny sklep odzieżowy w metaverse

Dzięki temu H&M stał się pierwszym detalicznym sklepem odzieżowym w metawszechświecie. CEEK VR udostępnił następujące informacje o otwarciu sklepu H&M w CEEK City na swoim oficjalnym koncie na Twitterze;

„Zakupy w metawersie ze sklepem $CEEK Concept VR przedstawionym H&M przez CEEK tworzą popularne przypadki użycia dla $CEEK + skalowanie wirtualnej rzeczywistości poza grami”.

Witamy w CEEK City!

CEEK, projekt Metaverse, łączy artystów, sportowców i innych twórców treści cyfrowych bezpośrednio z ich fanami w wirtualnych światach. NFT Marketplace firmy CEEK umożliwi prawdziwe posiadanie cyfrowych przedmiotów. Te przejdą przez wiele środowisk cyfrowej rzeczywistości w metawersie opartym na Ethereum, technologii obsługującej walutę cyfrową, globalne płatności i aplikacje.

CEEK oferuje obecnie szereg wciągających doświadczeń VR w CEEK City. W tym teatr, arenę koncertową, kompleks sportowy, salon spotkań i wiele innych. Użytkownicy końcowi będą mogli używać CEEK Token do dokonywania zakupów. Również do głosowania na treści, kontrolowania programów i wielu innych po uruchomieniu tokena. CEEK VR, we współpracy z Universal Music, może realizować występy na żywo światowej sławy artystów. Takich jak Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley i wielu innych na tej platformie.

Platforma NFT CEEK została zaprojektowana z interfejsem API REST na Devv.io. Umożliwi to wydatkowanie platformy zużywa 1/1.000.000 zużycia energii i emisji CO2 Bitcoina. Devv.io zapewnia również znaczne oszczędności na poziomie 1/1.000.000 kosztu Ethereum.

Udostępnij w social mediach: