Grayscale: 3 mld $ wzrostu aktywów pod zarządzaniem – w cztery dni

Grayscale zyskuje 3 mld $ w cztery dni
Coinspector.pl

W ciągu zaledwie czterech dni, Grayscale zwiększył swój całkowity AUM (aktywa pod zarządzaniem) o ponad 3 miliardy dolarów. Dodał pięć nowych tokenów, takich jak Chainlink (LINK) i Basic Attention Token (BAT)

Grayscale zarządza obecnie 44,1 miliardami aktywów, co oznacza wzrost o ponad 3 miliardy w ciągu zaledwie czterech dni. 

Grayscale rozszerzył swoją ofertę krypto-funduszy, dodając pięć nowych tokenów. Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT), Mana (Decentraland) Filecoin (FIL) i Livepeer (LPT). Te fundusze, które już działają dla kwalifikujących się akredytowanych inwestorów, znacznie wzrosły po tym ogłoszeniu.

Popyt na więcej kryptowalut

Michael Sonnenshein, dyrektor generalny Grayscale, podzielił się wiadomościami o nowych funduszach po ogromnym napływie akredytowanych inwestorów i klientów żądających nowych potencjalnych tokenów. Tymczasem Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) nadal jest nieco poniżej ceny BTC.

  • Basic Attention Token Trust: 3,5 mln USD z 11,08 mln w zasobach na akcję.
  • Decentralised Trust: 18,8 mln USD, 11,02 USD na akcję
  • Chainlink Trust: 3,1 mln USD, 2,75 USD na akcję
  • Livepeer Trust: 10,3 mln USD, z 25,04 udziałów na akcję
  • Filecoin Trust: 5,7 mln USD, 127,43 udziałów na akcję

Możliwości ETF Bitcoina w Grayscale

Podczas gdy suma AUM rośnie wraz z nowymi funduszami, krążą plotki, że może planować uruchomienie w najbliższym czasie funduszu kryptowalutowego (ETF). Firma opublikowała kilka stanowisk pracy związanych z przedsięwzięciami ETF. Niektóre z otwartych pozycji to:

  • Menedżer ds. Relacji z Autoryzowanymi Uczestnikami ETF,
  • Inspektor ds. Zgodności ETF,
  • Specjalista ETF ds. Tworzenia i wykupu,
  • i kierownik ds. raportowania finansowego ETF.

Jeśli Grayscale dołączy do innych firm, takich jak Goldman Sachs, uruchamiając ETF Bitcoin , Komisja Papierów Wartościowych i Giełd może zacząć się nad tym zastanawiać, po odrzuceniu wielu wniosków w przeszłości. Może to dać rynkowi kryptowalut dramatyczny impuls, ponieważ akredytowani inwestorzy i kapitał instytucjonalny mogą do niego napłynąć – biorąc pod uwagę, że obie firmy stwierdziły rosnący popyt na kryptowaluty ze strony swoich klientów.

Źródło/tłumaczenie: Cryptopotato

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.