Giełda Kanga Exchange jako pierwsza na świecie otwiera giełdowy most pomiędzy Ethereum a Polygon.

Polska giełda kryptowalut Kanga Exchange będzie listować projekty działające w oparciu o Polygon.

Działanie to wpisuje się w  najnowszą strategię rozwoju giełdy i opierać się będzie na listowaniu projektów o wysokim potencjale zwrotu z inwestycji, a które nie zaistniały jeszcze na giełdowym gigancie, jakim jest Binance.

Polygon to rozwiązanie zaprojektowane do łączenia sieci blockchain kompatybilnych z Ethereum. Platfroma jest w pełni kompatybilna z główną siecią Ethereum, za pomocą której można wysyłać tokeny i korzystać z inteligentnych kontraktów ze znikomą opłatą. W oparciu o Polygon działają już takie protokoły jak Aave, SushiSwap czy MakerDAO.

Kanga Exchange integruje Polygon.

Dzięki tej integracji użytkownicy Kanga Exchange będą mogli cieszyć się rekordowo niskimi opłatami transakcyjnymi i szybkimi transakcjami. Tokeny z Polygon będą notowane na Kanga z prefixem “p” czyli pMATIC. pSPCY itd.
Co to oznacza? Natywna waluta sieci Polygon (tj. Matic) zanotowała w ostatnim czasie rewelacyjne wzrosty. Posiadacze tokenów Matic (zarówno w formie tokenów ERC20 na Ethereum jak i formie natywnej waluty Polygon) w łatwy sposób będą mogli dokonywać wymiany pomiędzy nimi na rynku Matic/pMatic. Dodatkowo tego rodzaju giełdowy most ułatwi arbitraż pomiędzy siecią Ethereum a Polygon i będzie okazją do zarobku dla umiejących to wykorzystać traderów.

Już na 3 maja 2021r. planowane jest otwarcie depozytów dla pMatic/ Matic ERC-20. W kolejnych dniach nastąpi otwarcie rynków Matic/pMatic i pMatic/ETH, a potem uruchomienie wypłat pMatic. O konkretnych terminach Kanga Exchange będzie informować na bieżąco w swoich social mediach.

Jeśli nie masz konta na giełdzie Kanga.Exchange, możesz je łatwo założyć korzystając z tego linka <<Rejestracja>>

Udostępnij w social mediach: